BOLTRICS

„Převezměte kontrolu pomocí systému řízení dopravy postaveného na platformě Microsoft Dynamics 365 Business Central“

Společnost Boltrics, jež má své kořeny v Holandsku, nabízí řešení reagující na budoucí výzvy pro poskytovatele logistických služeb.

Boltrics je inovativní organizace, která se zaměřuje na dodávku řešení pro poskytovatele logistických služeb od chladících skladů až po společnosti v silniční, letecké a námořní nákladní dopravě.

Funkce, které software nabízí, nejsou customizované pro jednotlivé firmy, ale jsou vytvářeny pro celá odvětví a jsou vyvíjeny v nejnovější verzi Microsoft Dynamics 365 Business Central, což zákazníkům zajišťuje využití nejnovějších technologií a vývoje.

Řešení 3PL Dynamics využívá výkonnou platformu ERP systému Microsoft Dynamics 365 Business Central, který kombinuje flexibilitu s vysokou úrovní stability a použitelnosti.

Díky rychlé jednorázové implementaci je software na zakázku zbytečný. Ze všech myslitelných provozních a logistických procesů, které jsou standardně součástí Boltrics softwaru, umožňujeme povolovat pouze ty funkce, které potřebujete, a to díky tomu, že můžeme upravit jeho konfiguraci.

Díky jedinečným funkcím 3PL Dynamics probíhá údržba a aktualizace bez narušení kontinuity vašeho podnikání.

Podporuje všechny činnosti řízení přepravy poskytovatelů logistických služeb 3PL.

Software, který usnadňuje přehled o obchodních procesech, a pomáhá vám udržovat nízké skladovací náklady. Automatizace skladových procesů vám umožní se více zaměřit na měnící se potřeby klientů, pomůže vám zefektivnit pracovní procesy a odlehčíte si od administrativní zátěže.

Řešení pro přepravu nákladů, které zjednodušuje vaše expediční procesy.  Bylo vytvořeno pro všechny typy dopravy. Nezáleží, zda nabízíte přepravu pro třetí strany nebo využíváte vlastní kamiony.

Prohlédněte si videa k jednotlivým produktům na platformě 3PL Dynamics