Společenská odpovědnost – CSR

Nejen zvyšování hospodářského výsledku firem je naším cílem.
K aktivitám společenské odpovědnosti se stavíme se zájmem a odhodláním přispět tam, kde vidíme smysl. 

Společenskou odpovědnost (CSR, Corporate Social Responsibility) nevnímáme jako povinnost – naopak. Těší nás, že vedle IT produktů můžeme přispívat veřejnosti i jiným způsobem.

Třídění odpadu, šetrné užívání energií, pěstování a péče o rostliny a přírodu považujeme spíše za každodenní rutinu. Hledáme možnosti, jak přiložit ruku k dílu, aby se okolí dařilo a bylo úspěšné v tom, co jej naplňuje. Naši zaměstnanci mají velkou zálibu ve sportu a NAVERTICA si stojí za příslovím „Ve zdravém těle zdravý duch“.

Jeden z našich předních marketingových specialistů Lukáš Kyncl je součástí týmu Para-Badminton Sharks Brno. Tato sportovní skupina byla založena roku 2015 zkušenými trenéry, kteří prošli trenérským školením v para-badmintonu v Japonsku a Irsku, v rámci příprav před MS v para-badmintonu. Tým se neustále rozšiřuje a projevuje zájem o hraní i v jiných městech. Pravidelné tréningy probíhají v brněnských halách, kde sportovci trpělivě dřou na krajské i zahraniční soutěže. Brněnský tým se účastnil významných utkání jako Mistrovství EU, Oliver Czech Para-Badminton Open anebo Turnaje 3 a mnohé další. Jejich píle sklízí úspěchy v podobně mnoha získaných medailí. Nadšení těchto sportovců je pro nás velkou motivací. Zároveň jsme si vědomi skutečnosti, jak je tento sport pro našeho kolegu a jeho spoluhráče důležitý. Proto jsme se rozhodli klub finančně podpořit v jeho rozvoji a fungování.


Je nám ctí, že jsme na podzim roku 2021 mohli podpořit turnaj OLIVER CZECH PARA-BADMINTON OPEN, který již čtvrtým rokem pořádá sportovní klub Badminton Sharks Brno, a který se konal ve sportovním areálu v Rousínově. I přes některá stávající omezení vlády se turnaj vydařil a nejen náš kolega Lukáš si odnesl domů několik cenných kovů. Podívejte se na video, jak průběh celého turnaje vypadal.

Těšíme se na příští ročník!

Z celého srdce si přejeme, aby hráči pokračovali v tréninku, těšili se pevnému zdraví a plnili si své sny a cíle. Jsme v tom společně!