Aplikační platforma Power Apps

Moderní low-code platforma na vývoj profesionálních business aplikací

Power Apps je vývojové prostředí, kde uživatelé mohou bez znalosti programování sestavovat aplikace bez potřeby kódování.

Aplikace sestavené pomocí Power Apps nabízejí bohatou obchodní logiku, funkce pracovních postupů a umožňují digitalizovat a automatizovat procesy. Uživatelé mohou vytvářet dva druhy aplikací. Aplikace plátna jsou přizpůsobené buď mobilní, nebo počítačové obrazovce. Uživatelé je tvoří přidáváním textů, obrázků, tlačítek, galerií nebo formulářů pomocí drag&drop mechanismu. Aplikace řízené modelem mají přizpůsobivý design a uživatelé je tvoří přidáváním prvků do návrháře aplikací a definováním vztahů mezi nimi. Aplikace vytvořené v Power Apps lze integrovat do Microsoft Teams, propojit s CRM systémy nebo jimi lze obohatit DMS systém. Pro spuštění aplikace je potřeba jen webový prohlížeč nebo mobilní aplikace.

PowerApps


Navertica řešení postavené na platformě Power Apps

NAVERTICA v Power Apps vyvíjí pokročilá řešení, jelikož platforma představuje perfektní modulární prostředí, ve kterém je možné vytvořit a přizpůsobit aplikaci na míru každému zákazníkovi tak, aby přesně odpovídala jeho potřebám, připojovala se k jeho datům a fungovala napříč různými systémy. Mezi hlavní NAVERTICA řešení patří CRM systém Navertica PowerCRM a DMS systém NaverticaPoint 365.


Výhody aplikací

  • Multijazyčnost
  • Integrace do  Microsoft SharePoint  pro ukládání souborů
  • Trasování a evidence e-mailů, schůzek a úkolů z  Microsoft Outlook
  • Možnost propojení s  Power BI  pro tvorbu reportů
  • Rozšiřitelnost
  • Automatizace workflow
  • Pokročilé filtrování
  • Dashboardy s přehledy o datech v reálném čase

PowerApps_PowerCRM

Modulární řešení

Řešení Navertica PowerCRM a NaverticaPoint 365 lze rozšířit o předpřipravené NAVERTICA moduly s doplňující funkcionalitou. Moduly je ale možné pořídit i samostatně.

Sales Configurator

Grafický konfigurátor, který zpřehledňuje obchodníkovi tvorbu nabídek. Uživatel má možnost dynamicky načítat data například z ERP systému a v průběhu vytváření kalkulace provádět na pozadí nejrůznější kontroly a výpočty.

Incident Management

Promyšlený software pro řízení požadavků na podporu, pokrývající celý jejich životní cyklus. Mezi hlavní funkce patří evidence požadavků, ukládání souborů, automatické přiřazování požadavků, notifikace a vyhodnocení.

ConferencePoint

Systém pro vedení porad a jednání, komplexní přehledy dle přání uživatelů, šablonování a evidence bodů, které se řeší na více poradách po sobě.

Contract Management

Komplexní správa smluv, workflow pro připomínkování a schvalování smluv a ukládání souborů do DMS.

Project App

Řízení a správa projektů, od přípravy přes realizaci až po dokončení. Na projektech můžete evidovat a spravovat fáze projektu, zdroje, činnosti, náklady i výnosy, komunikaci a dokumenty, vše v jednom prostředí.


Pojďte s námi zlepšit Vaše výsledky!

Máte zájem o vývoj řešení přímo Vaší společnosti na míru? Zajímá Vás platforma PowerApps a chcete se dozvědět více informací?

Kontaktujte nás!

Jsme dlouholetým GOLD partnerem společnosti Microsoft a máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem, implementací a integrací systémů ERP, CRM, DMS, BI a Microsoft 365, a rádi se staneme vaším odborným poradcem!