Microsoft Dynamics 365 Business Central

Nová generace podnikového informačního systému

ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central je součástí skupiny aplikací vytvořených na platformě Dynamics 365 jako nástupce MS Dynamics NAV. Jedná se o komplexní řešení, které pomáhá zefektivnit podnikové procesy v oblasti financí, prodeje, logistiky a skladování, výroby, servisu i personalistiky. Manažerům poskytuje aktuální finanční data, která jsou provázaná s obchodními i marketingovými aktivitami a umožňuje jim tak identifikovat nové příležitosti, zlepšit interakci se zákazníky a rychle se rozhodovat.

Ať už jste začínající start-up, který potřebuje spolehlivý IS pro snadný začátek podnikání nebo malá až středně velká firma s dlouholetou tradicí, které nestačí stávající účetní software nebo nevyhovuje dosavadní ERP – podnikový systém Microsoft Dynamics 365 Business Central je pro vás vhodným řešením. Vytvořili jsme unikátní balíčková řešení Navertica 365 BC Packages připravená pro rychlou implementaci již do 1 měsíce. Získejte více informací ZDE.

Propojte váš byznys!

Business Central funkce

Začněte snadno a rychle
s ERP řešením Business Central!

 • V cloudové verzi není potřeba HW
 • Rychlá a snadná implementace systému
 • Připojení kdykoliv a odkudkoliv
 • Přívětivé uživatelské rozhraní
 • Kompatibilní s dalšími produkty Microsoft
 • Měsíční platby za správu a licence
 • Snadná rozšiřitelnost díky hotovým řešením z AppSource

 • Manažerské pohledy a prognózy

Dashboard propojuje data napříč účetnictvím, prodejem, nákupem, skladem i zákaznickými interakcemi a přináší tak rychle a přehledně souhrnná firemní data. Získáte okamžitý přehled o stavu firemních procesů a jejich vývoji. Můžete zpřesnit prognózy, upravovat finanční prognózy pomocí modelování a analýzy dat v různých dimenzích.

 • Prodej a služby

Microsoft Business Central umožňuje zobrazení klíčových obchodních příležitostí a interakcí se zákazníky, zrychlení procesu prodeje od nabídky až po generování skutečných příjmů, vše pomocí aplikace Outlook.

Mějte přehled o pracovní kapacitě vašich obchodníků, lépe přiřazujte úkoly a tím urychlete vaši reakci na poptávky.

 • Řízení dodavatelského řetězce

Informace o výrobě, skladech, objednávkách a prodeji na jednom místě. Business Central díky vestavěné umělé inteligenci umožňuje lépe předvídat stav zásob a objednávat tak jen to, co bude potřeba doplnit, tedy optimalizovat úroveň skladové zásoby. Automatický výpočet stavu zásob a dodacích lhůt vám pomůže vyhnout se ztrátám prodejních příležitostí stejně tak jako návrh alternativy v případě nedostupnosti zboží. 

 • Řízení projektů

Spravujte a sledujte zákaznické projekty s využitím funkcí pro plánování zdrojů, optimalizaci výrobních kapacit i kapacit zdrojů. Kontrolujte a rozvíjejte rozpočet tak, aby byla zajištěna profitabilita projektu a zároveň sledujte reálné náklady oproti plánovaným. Rozhodujte na základě reportů o stavu projektu, profitability a využívání zdrojů.

Produkty z rodiny Microsoft Dynamics 365 můžete pořídit v různých fázích vašeho podnikání a volit mezi průběžnými provozními náklady za služby nebo investovat do nákupu SW. Spolu s jejich rozšiřujícími moduly je lze provozovat on-line (v cloudu) nebo on-premise, případně v hybridním režimu, který kombinuje oba přístupy. Zkraťte hledání, testování a nasazení aplikací na nutné minimum, Navertica aplikace rozšiřující funkcionalitu Business Central​ jsou zpřístupněny na AppSource, kde jsou ke stáhnutí dostupná partnerská rozšíření a aplikace zaměřené na specifické úlohy.


NAVERTICA implementovala ERP řešení Business Central v Africe!

V roce 2018 jsme implementovali Microsoft Dynamics 365 Business Central ve společnosti Manuchar South Africa (Pty) Ltd. Skupina Manuchar je globální obchodní, logistická a distribuční společnost s více než 40 pobočkami po celém světě. Implementace řešení MS Dyn365 Business Central v cloudové verzi v Jihoafrické republice (Durban, Johannesburg) je součástí plánu na sjednocení ERP systému pro některé pobočky. Jedním z důvodů pro zahájení spolupráce mezi Manuchar a NAVERTICA bylo rozšíření Navertica Business Case pro Business Central, které je dostupné na portále Microsoft AppSource.

Jak MS Dyn365 Business Central pomáhá firmě Aquashield Europe / Philips Water Solutions?

Primární podmínkou pro nově vzniklou start-up společnost Aquashield Europe, vlastnící licenci společnosti Philips pro prodej Philips water products, byl extrémně krátký časový úsek pro spuštění. V rámci cloudové strategie a propojitelnosti produktů společnosti Microsoft bylo pro implementaci zvoleno hybridní cloud řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central a nasazeno do produktivního provozu za 51 dní (od podpisu smlouvy do GO LIVE)!

Stáhněte si případovou studii s podrobnostmi.

“Hledali jsme solidní a stabilní ERP systém, který je možné naimplementovat rychle. Měli jsme zkušenost s řešením SAP, ale chtěli jsme něco více uživatelsky přívětivého a vhodnějšího pro rostoucí společnost, která plně podporuje flexibilitu zaměstnanců, práci odkudkoliv a je schopna komunikovat ve více jazycích.”

Jakub Grosman, jednatel Aquashield Europe / Philips Water Solutions


Pojďte s námi zlepšit své výsledky!

Chcete zjistit, jak Microsoft Dynamics 365 Business Central pokrývá procesy ve vašem segmentu?
Používáte nyní Microsoft Dynamics CRM nebo Dynamics NAV a uvažujete o upgrade?

Kontaktujte nás!

Jsme dlouholetým GOLD partnerem společnosti Microsoft a máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem, implementací a integrací systémů ERP, CRM, DMS, BI a Microsoft 365, a rádi se staneme vaším odborným poradcem!