D365 Business Central

Nová generace podnikového informačního systému

ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central je součástí skupiny aplikací na platformě Dynamics 365, jako nástupce MS Dynamics NAV. Moderní aplikace pomáhá firmám podporovat a zefektivnit procesy v oblasti financí, prodeje, logistiky a skladování, výroby, servisu i personalistiky. Manažerům poskytuje aktuální finanční data, která jsou provázaná s obchodními i marketingovými aktivitami. Umožňuje jim tak identifikovat nové příležitosti, zlepšit interakci se zákazníky a rychle rozhodovat.

Nestačí vám stávající účetní software nebo vám nevyhovuje dosavadní ERP systém? Vytvořili jsme pro vás předpřipravené balíčkové řešení Navertica 365 BC Packages. Získejte informace ZDE.

Microsoft Dynamics 365 Business central ERP system

Získejte kompletní přehled o své firmě

Finance pod kontrolou

Získejte ucelený pohled na stav vašeho podnikání a sledujte trendy na vestavěných dashboardech.

Zvýšení produktivity prodeje

Zobrazení nejlepších příležitostí, zrychlení procesu prodeje od nabídky až po generování skutečných příjmů, vše propojené s aplikací Microsoft Outlook.

Optimalizace skladů 

Díky dostupné umělé inteligenci můžete lépe předvídat stav zásob a objednávat tak jen to, co bude potřeba doplnit.

Optimalizace logistiky 

Na základě prognóz prodeje a zásob automatická tvorba objednávek a výrobních plánů. Efektivní skladové hospodářství pomocí nastavení zásobníků a optimalizace výrobních kapacit.

Řízení zákaznických projektů

S využitím pokročilých funkcí pro plánování zdrojů, optimalizace výrobních kapacit a reportingu sledujte plnění rozpočtu a plán.

Soulad s GDPR

Manipulace a ukládání osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.


Z nabídky funkcí můžete implementovat jen ty, které skutečně využijete

Základní funkce ERP systému Microsoft Dynamics 365 Business Central:


Manažerské pohledy a prognózy

Dashboard propojuje data napříč účetnictvím, prodejem, nákupem, skladem i zákaznickými interakcemi a přináší tak rychle a přehledně souhrnná firemní data. Získáte okamžitý přehled o stavu firemních procesů a jejich vývoji. Můžete zpřesnit prognózy, upravovat finanční prognózy pomocí modelování a analýzy dat v různých dimenzích.

Automatizované zpracování dat

Na základě prognóz prodeje a očekávaných zásob se automaticky vytvoří objednávky a výrobní plány. Efektivnímu řízení skladů přispívá nastavení zásobníků, na kterých se zobrazí transakce a pohyb položek.

Prodej a služby

Microsoft Business Central umožňuje zobrazení klíčových obchodních příležitostí a interakcí se zákazníky, zrychlení procesu prodeje od nabídky až po generování skutečných příjmů, vše pomocí aplikace Outlook.

Mějte přehled o pracovní kapacitě vašich obchodníků, lépe přiřazujte úkoly a tím urychlete vaši reakci na poptávky.

Řízení dodavatelského řetězce

Informace o výrobě, skladech, objednávkách a prodeji na jednom místě. Business Central díky vestavěné umělé inteligenci umožňuje lépe předvídat stav zásob a objednávat tak jen to, co bude potřeba doplnit, tedy optimalizovat úroveň skladové zásoby. Automatický výpočet stavu zásob a dodacích lhůt vám pomůže vyhnout se ztrátám prodejních příležitostí stejně tak jako návrh alternativy v případě nedostupnosti zboží. 

Řízení projektů

Spravujte a sledujte zákaznické projekty s využitím funkcí pro plánování zdrojů, optimalizaci výrobních kapacit i kapacit zdrojů. Kontrolujte a rozvíjejte rozpočet tak, aby byla zajištěna profitabilita projektu a zároveň sledujte reálné náklady oproti plánovaným. Rozhodujte na základě reportů o stavu projektu, profitability a využívání zdrojů.


Aplikace můžete pořídit v různých fázích vašeho podnikání zcela odlišně.

Můžete volit mezi průběžnými provozními náklady za služby nebo investovat do nákupu SW. Aplikace z rodiny Dynamics 365 s jejich rozšiřujícími moduly lze provozovat on-line (v cloudu) nebo on-premise, případně v hybridním režimu, který kombinuje oba přístupy..


Microsoft zpřístupňuje partnerské aplikace a rozšíření na AppSource

Zkraťte hledání, testování a nasazení aplikací na nutné minimum. Na AppSource jsou dostupná rozšíření a aplikace zaměřená na specifické úlohy.


NAVERTICA implementuje Business Central v Manuchar

V prosinci 2018 jsme zahájili implementaci Microsoft Dynamics 365 Business Central ve společnosti Manuchar South Africa (Pty) Ltd. Manuchar je globální obchodní, logistickou a distribuční společností. Má centrálu v Belgii a více jak 40 poboček po celém světě. Implementace Dynamics 365 Business Central v cloudové verzi v  Jihoafrické republice (Durban, Johannesburg) je součástí plánu na částečné sjednocení ERP systému pro některé pobočky ve skupině Manuchar. Jedním z důvodů pro zahájení spolupráce mezi firmami Manuchar a NAVERTICA bylo rozšíření Navertica Business Case pro Business Central – které je dostupné na portále Microsoft AppSource.


Pojďte s námi zlepšit své výsledky!

Rádi vám připravíme takový návrh, aby vaše společnost nasadila aplikace a služby, které vám pomohou od základů zlepšit vaše procesy nebo je optimalizovat.

Chcete si potvrdit jak Dynamics 365 Business Central pokrývá procesy ve vašem segmentu?

Používáte nyní Microsoft Dynamics CRM nebo Dynamics NAV a uvažujete o upgrade?

Jsme dlouholetým GOLD partnerem společnosti Microsoft a máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem a implementací ERP, CRM, DMS, BI a Microsoft 365 systémů i s jejich integrací.