Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dyn 365 – nová generace podnikového informačního systému

ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central je součástí skupiny aplikací vytvořených na platformě Dynamics 365 jako nástupce MS Dynamics NAV. Jedná se o komplexní řešení, které pomáhá zefektivnit podnikové procesy v oblasti financí, prodeje, logistiky a skladování, výroby, servisu i personalistiky. Manažerům poskytuje aktuální finanční data, která jsou provázaná s obchodními i marketingovými aktivitami a umožňuje jim tak identifikovat nové příležitosti, zlepšit interakci se zákazníky a rychle se rozhodovat.

Ať už jste začínající start-up, který potřebuje spolehlivý IS pro snadný začátek podnikání nebo malá až středně velká firma s dlouholetou tradicí, které nestačí stávající účetní software nebo nevyhovuje dosavadní ERP – podnikový systém Microsoft Dynamics 365 Business Central je pro vás vhodným řešením. Vytvořili jsme unikátní balíčková řešení Navertica 365 BC Packages připravená pro rychlou implementaci již do 1 měsíce. Získejte více informací ZDE.

Propojte váš byznys!

Business Central funkce

Začněte snadno a rychle
s ERP řešením Business Central 365!

 • V cloudové verzi není potřeba HW
 • Rychlá a snadná implementace systému
 • Připojení kdykoliv a odkudkoliv
 • Přívětivé uživatelské rozhraní
 • Kompatibilní s dalšími produkty Microsoft
 • Měsíční platby za správu a licence
 • Snadná rozšiřitelnost díky hotovým řešením z AppSource

 • Manažerské pohledy a prognózy

Dashboard propojuje data napříč účetnictvím, prodejem, nákupem, skladem i zákaznickými interakcemi a přináší tak rychle a přehledně souhrnná firemní data. Získáte okamžitý přehled o stavu firemních procesů a jejich vývoji. Můžete zpřesnit prognózy, upravovat finanční prognózy pomocí modelování a analýzy dat v různých dimenzích.

 • Prodej a služby

Microsoft Business Central umožňuje zobrazení klíčových obchodních příležitostí a interakcí se zákazníky, zrychlení procesu prodeje od nabídky až po generování skutečných příjmů, vše pomocí aplikace Outlook.

Mějte přehled o pracovní kapacitě vašich obchodníků, lépe přiřazujte úkoly a tím urychlete vaši reakci na poptávky.

 • Řízení dodavatelského řetězce

Informace o výrobě, skladech, objednávkách a prodeji na jednom místě. Business Central díky vestavěné umělé inteligenci umožňuje lépe předvídat stav zásob a objednávat tak jen to, co bude potřeba doplnit, tedy optimalizovat úroveň skladové zásoby. Automatický výpočet stavu zásob a dodacích lhůt vám pomůže vyhnout se ztrátám prodejních příležitostí stejně tak jako návrh alternativy v případě nedostupnosti zboží. 

 • Řízení projektů

Spravujte a sledujte zákaznické projekty s využitím funkcí pro plánování zdrojů, optimalizaci výrobních kapacit i kapacit zdrojů. Kontrolujte a rozvíjejte rozpočet tak, aby byla zajištěna profitabilita projektu a zároveň sledujte reálné náklady oproti plánovaným. Rozhodujte na základě reportů o stavu projektu, profitability a využívání zdrojů.

Produkty z rodiny Microsoft Dynamics 365 můžete pořídit v různých fázích vašeho podnikání a volit mezi průběžnými provozními náklady za služby nebo investovat do nákupu SW. Spolu s jejich rozšiřujícími moduly je lze provozovat on-line (v cloudu) nebo on-premise, případně v hybridním režimu, který kombinuje oba přístupy. Zkraťte hledání, testování a nasazení aplikací na nutné minimum, Navertica aplikace rozšiřující funkcionalitu Business Central​ jsou zpřístupněny na AppSource, kde jsou ke stáhnutí dostupná partnerská rozšíření a aplikace zaměřené na specifické úlohy.


NAVERTICA implementovala ERP řešení Business Central v Africe!

V roce 2018 jsme implementovali Microsoft Dynamics 365 Business Central ve společnosti Manuchar South Africa (Pty) Ltd. Skupina Manuchar je globální obchodní, logistická a distribuční společnost s více než 40 pobočkami po celém světě. Implementace řešení MS Dyn365 Business Central v cloudové verzi v Jihoafrické republice (Durban, Johannesburg) je součástí plánu na sjednocení ERP systému pro některé pobočky. Jedním z důvodů pro zahájení spolupráce mezi Manuchar a NAVERTICA bylo rozšíření Navertica Business Case pro Business Central, které je dostupné na portále Microsoft AppSource.

Jak MS Dyn365 Business Central pomáhá firmě Aquashield Europe / Philips Water Solutions?

Primární podmínkou pro nově vzniklou start-up společnost Aquashield Europe, vlastnící licenci společnosti Philips pro prodej Philips water products, byl extrémně krátký časový úsek pro spuštění. V rámci cloudové strategie a propojitelnosti produktů společnosti Microsoft bylo pro implementaci zvoleno hybridní cloud řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central a nasazeno do produktivního provozu za 51 dní (od podpisu smlouvy do GO LIVE)!

Stáhněte si případovou studii s podrobnostmi.

“Hledali jsme solidní a stabilní ERP systém, který je možné naimplementovat rychle. Měli jsme zkušenost s řešením SAP, ale chtěli jsme něco více uživatelsky přívětivého a vhodnějšího pro rostoucí společnost, která plně podporuje flexibilitu zaměstnanců, práci odkudkoliv a je schopna komunikovat ve více jazycích.”

Jakub Grosman, jednatel Aquashield Europe / Philips Water Solutions


Pojďte s námi zlepšit své výsledky!

Chcete zjistit, jak Microsoft Dynamics 365 Business Central pokrývá procesy ve vašem segmentu?
Používáte nyní Microsoft Dynamics CRM nebo Dynamics NAV a uvažujete o upgrade?

Kontaktujte nás!

Jsme dlouholetým GOLD partnerem společnosti Microsoft a máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem, implementací a integrací systémů ERP, CRM, DMS, BI a Microsoft 365, a rádi se staneme vaším odborným poradcem!