Jet Reports

Business Intelligence a Reporting pro Microsoft Dynamics 365

Produkty společnosti Jet Global umožňují uživatelům Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (dříve AX) a Microsoft Dynamics 365 Business Central (dříve NAV) s daty nakládat tak, jak potřebují a ve formátu, který jim nejlépe vyhovuje prostřednictvím naší sady BI řešení a reportů.

Nástroje Jet Global jsou komplexním BI řešením pro tvorbu reportů, jejich prezentaci a distribuci v Microsoft Excel, pro získávání dat z různých datových zdrojů, pro vytváření a správu datových skladů, pro čištění a konsolidaci dat a návrhy a úpravy OLAP kostek.


Rychlé a flexibilní řešení pro BI a Reporting v Excelu

Vestavěný ve známém prostředí Microsoft Excel, takže můžete snadno získat přesná obchodní data, kdekoli a kdykoli je budete potřebovat.

 • Jaká je naše skutečná finanční situace? Aplikace Jet Reports jsou optimalizovány pro rychlý a přesný vhled do financí, takže celá organizace se rozhoduje na základě správných čísel. Budete mít přímo uvnitř Excelu k dispozici veškeré finanční reporty v podobě, které potřebujete.
 • Kolik utratíme? Výsledek duelu rozpočty vs. skutečné výdaje určuje další kroky, které by organizace měla učinit. Nyní můžete pomocí jednoho kliknutí získat tyto klíčové údaje z Microsoft Dynamics 365 – rozdělené na oddělení, podniky nebo rozpočty.
 • Co je zdrojem našich příjmů? Kdo nakupuje? Jak moc? Co? A kdy? Pro podnik, který se má rozvíjet, je třeba vědět, odkud peníze přicházejí. Vedoucí pracovníci potřebují přesné údaje o prodeji  – a to kdykoliv!

Nejbezpečnější reporting a BI pro Microsoft Dynamics 365 realizovatelný v co nejkratší době

 • Data jsou v bezpečí! Produkty společnosti Jet Global automaticky zahrnují všechny úrovně zabezpečení uživatelů Microsoft Dynamics 365. Pokud někdo nemá v Microsoft Dynamics 365 práva pro získání dat např. o mzdách, pak to nebude schopen provést ani v aplikacích Jet.
 • Funguje to rychle! Získejte informace, které potřebujete, okamžitě! Pokud nemáte kontrolu nad svými reporty a sestavujete potřebná data, pak čekáte asi o 97 % déle než je nutné. Moduly Jet poskytují uživatelům rychlý a flexibilní přístup k údajům, které potřebují, kdykoliv a kdekoliv.
 • Uživatelsky přívětivé! Produkty společnosti Jet Global jsou nejen intuitivní, ale jsou přímo v prostředí, které dobře znáte – v Excelu. Nabízíme také předem připravené reporty a dashboardy, podpůrné a vzdělávací zdroje a rozsáhlou znalostní bázi umožňující vyhledávání.


Produkty


Vyvinuto speciálně pro Microsoft Dynamics 365

Nástroje Jet Reports jsou doplňky, které byly vytvořeny speciálně pro Dynamics 365. Jsou opakovaně testovány a jsou tedy okamžitě připraveny k používání.

Dokonalé provedení

Nástroje Jet Reports byly navrženy tak, aby vám pomohly již během několika hodin, ne týdnů či měsíců. Předpřipravené reporty, dashboardy, kostky, automatizované datové sklady a intuitivní design – to vše přináší výraznou úsporu času. A pomocí známého uživatelského rozhraní aplikace Excel sníží čas potřebný pro zaměstnance ke zvýšení produktivity. 


Data přímo na dosah vašeho Microsoft Excelu!

Mocný nástroj pro vytváření reportů a grafů nad daty uloženými v Microsoft Dynamics 365 pro Microsoft Excel.

 • Získání dat: Nástroje, které umožní získávat a zobrazovat data z ekonomického informačního systému Microsoft Dynamics 365 přímo z důvěrně známého prostředí Microsoft Excel.
 • Výpočty, automatizace a seskupování: Ušetří čas, který jste dosud trávili manuálním sestavováním výkazů a tabulek v Microsoft Excelu a přepisováním či kopírováním dat.
 • Rozlišení uživatelů: Práva na prohlížení (report viewer) nebo na sestavování a upravování (report designer).
 • Plánování: Můžete si nastavit automatické generování aktuálních reportů – jednoho, dvou nebo všech, a to přímo na Váš disk nebo na sdílené úložiště (server, Microsoft Sharepoint). Reporty budou připraveny vždy v pravý čas a na správném místě.
 • Drilldown: Přímo z reportu v Microsoft Excelu se můžete dívat kliknutím myši na data v Microsoft Dynamics 365.
 • Více datových zdrojů: V jednom dokumentu v Excelu můžete mít reporty z různých míst. Třeba na jedné záložce prodej a porovnání s rozpočtem, na druhé stav skladů a na třetí přehled zákazníků a součty obratů.
 • Zavedený produkt: Jedná se o dlouhodobě a celosvětově používaný produkt jak malými, tak i velkými společnostmi.

Proč právě produkty společnosti Jet Global?

Na rozdíl od jiných systémů mají následující výhody:

 • Jsou rychlé a jednoduché – jednou z možností je velmi jednoduchý průvodce sestavou.
 • Pohybujete se v prostředí Microsoft Excel s využitím funkcí jako vzorce, formátování, grafy.
 • Nemusíte pro zobrazení sestavy vůbec do Microsoft Dynamics 365.
 • Umí zobrazovat data i z jiných systémů (přes ODBC).
 • Zobrazují vazby mezi tabulkami v Microsoft Dynamics 365. Umí pracovat také s kalkulovanými poli a zakázkovými moduly.


Jednoduchý průvodce

 1. Vyberete si tabulku, políčka.
 2. Určíte seskupování, řazení, filtrování. Formátovat můžete dle libosti – nástroje Jet Reports Vám to nepokazí.
 3. Report máte hotový do několika minut.