Polygrafie

Kompletní MIS/ERP řešení pro polygrafický průmysl

NAVERTICA je exluzivní lokální partner řešení PrintVis a disponuje konzultanty s odbornou znalostí tiskařského odvětví i ERP systému Microsoft Dynamics 365.

Mezinárodní řešení PrintVis pro řízení procesů v polygrafii a souvisejících oborech je postavené na ERP platformě Microsoft Dynamics 365. Řídí všechny úlohy a procesy od předtiskové přípravy po samotný tisk a dokončující operace ve všech typech tiskařských společností. Aplikace jsou lokalizovány do jazyka regionu. Výsledkem je kvalitní řešení pro řízení vašich polygrafických procesů.

PrintVis – postaveno na platformě Microsoft Dynamics 365!

PrintVis

PrintVis je komplexní standardní MIS/ERP řešení pro řízení společností v polygrafickém průmyslu, je vyvinut a certifikován pro podnikový informační systém Microsoft Dynamics 365 Business Central. Řešení PrintVis je nákladově efektivní, flexibilní, modulární a mimořádně škálovatelné, takže jej lze rozšiřovat v závislosti na růstu společnosti. Může být nastaveno a implementováno pro různé typy tiskařských procesů tak, aby odpovídalo vašemu rozpočtu i typu podnikání.

Výhody řešení PrintVis

 • Lehké zřízení každé etapy výrobního procesu – od nabídky až po dokončení zakázky, dodávku, fakturaci zákazníkovi i analýzu.
 • Celosvětově prověřená účetní aplikace je součástí řešení.
 • Umožňuje využívat JDF integrací všech JDF kompatibilních produktů a systémů.
 • Umožňuje snižovat náklady a zvyšovat hodnotu společnosti spolu s průběžnými inovacemi klíčových funkcionalit, které jsou součástí Microsoft Dynamics 365.

Funkce umožňující plnou integraci se zákaznickými obchodními případy

 • Kalkulace a nabídky
 • Zpracování a řízení objednávek
 • Řízení zásob
 • Plánování a rozvrhování
 • Dílenské řízení
 • Kalkulace výrobní zakázky
 • Nákupy a fakturace
 • Kompletní řízení financí
 • Analýzy a výkaznictví
 • ESKO Artios CAD integrace
 • Web-to-Print integrace
 • JDF integrace (již 10 let člen CIP4)

Co je PrintVis?

K ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jsme přidali naši specifickou vrstvu řídící tiskařské procesy. Business Central v současnosti využívá více jak 110 000 společností po celém světě. I když se tisková výroba poněkud liší od standardních výrobních procesů, stále pro oba typy výrob existuje v Business Central mnoho společných prvků.

Tato strategie umožňuje, aby se aplikace PrintVis zaměřila unikátně na řešení tiskařských procesů, zatímco klíčové funkce podnikového informačního systému jsou doplňovány firmou Microsoft využívající zkušenosti široké zákaznické a partnerské základny.

Specifické funkce spojené s tiskařskými procesy v PrintVis byly vytvořeny přímo v prostředí ERP systému Business Central, takže pokud si zakoupíte PrintVis, tak dostanete plně funkční systém Business Central, nejde o dva separátní systémy. Díky tomu je stabilita tohoto obchodního modelu daleko vyšší než u jiných „integrovaných“ řešení.

PrintVis je „tiskařský MIS“ (Management Information System), který je plně součástí Microsoft Dynamics 365 Business Central. Tato synergie reprezentuje jednotné řešení pro celosvětovou tiskařskou komunitu s podporou nejspolehlivější světové softwarové společnosti Microsoft.


Microsoft Dynamics 365 Business central ERP system

Co je ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Již podle názvu je jasné, že se jedná o dynamickou platformu – ERP (Enterprise Resource Planning) systém vyvinutý tak, aby umožňoval co nejvyšší stupeň kontroly nad finančním řízením zakázek, zjednodušoval řízení toků v dodavatelském řetězci a řízení výroby včetně každodenních rutinních operací. Předchůdcem nynějšího systému Microsoft Dynamics 365 Business Central je Microsoft Dynamics NAV, jehož součástí bylo řešení PrintVis.

Microsoft Dynamics 365 Business Central umožňuje

 • Řízení financí a účetnictví – kompletní řízení hotovosti, aktiv a bankovních operací.
 • Řízení dodavatelského řetězce, výroby a operací – sleduje a řídí výrobu, zásoby, zakázky a dodavatele.
 • Řízení marketingu, prodeje a servisu – řídí kampaně, obchodní příležitosti, kontakty a servisní zakázky.
 • Řízení projektů – tvorba kalkulace, sledování projektových fází a řídí kapacity přiřazených zdrojů.
 • BI a reporting – poskytuje v reálném čase zobrazení dat a jejich analýzu, která umožnuje sledovat výkonnost a provádět kvalitnější rozhodnutí.
 • Více měn – umožnuje globálně využívat více měn včetně více jazykových vrstev.

Implementace Microsoft Dynamics 365 Business Central je rychlá a obsluha systému je jednoduchá. Business Central poskytuje uživatelům přesně ty údaje, které potřebují k podpoře dosahování ambiciózních cílů.

Business Central integruje všechny vaše obchodní aplikace, data, dokumenty a nástroje, přičemž středobodem jsou vaši pracovníci, kterým pomáhá maximálně využít jejich čas.

Od serveru ke cloudu a od stolního počítače po mobilního zařízení, Microsoft Dynamics 365 umožňuje seznámenému uživateli automatizovat jeho obchodní případy, zvyšovat prodeje včetně vylepšování spolupráce a vytvářet u zákazníků pozitivní dojem.


O firmě PrintVis

PrintVis byl založen jako firma NovaVision Software A/S v roce 1997. Mise této společnosti byla vytvořit prvotřídní světové MIS/ERP řešení pro polygrafický průmysl. A skoro za dvacet let je zde více jak 250 zákazníků používajících řešení PrintVis a více jak 30 certifikovaných partnerů na čtyřech kontinentech.

PrintVis partnerský model

PrintVis je instalován prostřednictvím společnosti NAVERTICA, certifikovaného Microsoft partnera, jež je zároveň vysoce kvalifikovaným partnerem řešení PrintVis dostupného právě ve vašem regionu.

Video představující společnost PrintVis (ENG)

PrintVis rozšiřuje funkce Microsoft Dynamics 365 Business Central o unikátní potřeby tiskařského businessu.

My, kteří jsme vyvinuli a vyvíjíme PrintVis, stejně tak jako naši kvalifikovaní partneři, jsme přesvědčeni, že i nejlepší SW produkty a technologie jsou k ničemu bez odborníků, kteří je umí aplikovat; skutečná hodnota softwarového řešení je ve schopnosti okamžitě reagovat na jakékoliv změny, které business přináší, při minimalizaci negativních dopadů na výsledky vašich procesů.

Budete mnohem úspěšnější díky implementaci řešení s pokročilými nástroji podporující řízení financí, kalkulace, Business Intelligence (BI), plánování výroby a řízení dílenského provozu – vše postavené na platformě Microsoft Dynamics – PrintVis a dodané certifikovaným partnerem.


Zajímá vás tato oblast?