PrintVis

Společnost PrintVis byla založena v Dánsku 4 vizionáři, kteří chtěli vytvořit to nejlepší řešení pro grafiku a tiskařství. Díky svým znalostem vývoje softwaru a tiskařství se shodli, že řešení, které vybudují, musí být postaveno na prověřeném a světoznámém produktu, aby mohlo být plně integrovatelné a globálně dostupné.

Řešením, které jim pomohlo dosáhnout jejich cíle, se nakonec stal Microsoft Dynamics NAV, nyní již Microsoft Dynamics 365 Business Central. PrintVis na tomto řešení vybudoval kompletní MIS řešení, specifické pro tiskařský průmysl.

PrintVis logo

Business Central funkce

Řešení postavené na prověřeném systému

PrintVis je komplexní standardní MIS/ERP řešení pro řízení společností v polygrafickém průmyslu. Je vyvinut a certifikován pro ERP systém Microsoft Dynamics 365 Business Central, jehož implementace je rychlá a obsluha jednoduchá. Propojení s Business Central umožňuje, aby se aplikace PrintVis zaměřila unikátně na řešení tiskařských procesů, zatímco klíčové funkce ERP systému jsou doplňovány firmou Microsoft využívající zkušenosti široké zákaznické a partnerské základny.

Microsoft Dynamics 365 Business Central umožňuje:

  • Řízení financí a účetnictví– kompletní řízení hotovosti, aktiv a bankovních operací.
  • Řízení dodavatelského řetězce, výroby a operací– sleduje a řídí výrobu, zásoby, zakázky a dodavatele.
  • Řízení marketingu, prodeje a servisu – řídí kampaně, obchodní příležitosti, kontakty a servisní zakázky.
  • Řízení projektů – tvorba kalkulace, sledování projektových fází a řídí kapacity přiřazených zdrojů.
  • BI a reporting – poskytuje v reálném čase zobrazení dat a jejich analýzu, která umožnuje sledovat výkonnost a provádět kvalitnější rozhodnutí.
  • Více měn – umožnuje globálně využívat více měn včetně více jazykových vrstev.

V čem je PrintVis výjimečný?

Kromě faktu, že PrintVis je nyní na trhu déle než 20 let a prochází neustálým vývojem vysoce kvalifikovanými odborníky z tiskového průmyslu, pravděpodobně největší přínos pro vaši společnost, přijetím PrintVis, je síla a dlouhověkost certifikovaného produktu Microsoft s odolností a známým prostředím, kterému důvěřujete, od společnosti, která se zavázala posouvat podnikání vpřed a zlepšovat výrobu po celém světě.