Navertica PowerCRM

Zefektivněte vztahy se zákazníky, obchodní procesy a administrativu!

To vše se systémem Navertica PowerCRM, jež tyto činnosti podporuje.

Zkratka CRM (Customer Relationship Management) je název strategie, která se zaměřuje na řízení vztahů se zákazníky, a zároveň je i zkratkou pro CRM systém. Jedná se o obchodní řešení, které zvyšuje produktivitu prodeje a efektivitu marketingu na základě poznatků ze sociálních sítí, nástrojů pro business intelligence a správy kampaní.

Firmy dnes musí umět konkurovat jinými hodnotami, než je cena, rychlost nebo kvalita. Zásadní hodnotou je vztah a přístup k zákazníkům, a právě pro takové společnosti, které chtějí tuto oblast podpořit, je určeno CRM řešení.


Hlavní výhody Navertica PowerCRM

  • Kompletní pokrytí obchodního procesu od začátku až do konce
  • Kvalifikované informace připraveny k rychlému dohledání a použití
  • Zvýšení efektivity prodeje – konec náročné administrativy a více času na samotný prodej
  • Cloudová platforma a propojení s aplikacemi Office
  • Řešení přizpůsobeném vašim podnikovým potřebám

Seznamte se s referenční video case-study, jak digitalizovat procesy CRM nejenom v oblasti komerční správy, ale také v oblasti speciálních procesů preventivní údržby strojů, nebo oprav a požadavků. S generálním ředitelem české společnosti NEOPHARMA panem Jaroslavem Bartákem, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu kvalitních doplňků stravy prospěšných pro lidské zdraví.


Efektivní prodej díky CRM

Vaši zákazníci jsou stále informovanější a často jsou o svém nákupu rozhodují ještě dříve, než je vůbec stihnete oslovit. Váš prodejní tým si musí hledat nové cesty k zákazníkům, budovat s nimi hlubší vztahy a poskytovat jim přizpůsobené služby pokaždé, když jsou s vaší firmou v kontaktu.

Pokryjte všechny fáze obchodního procesu s Navertica PowerCRM! Řešení Navertica PowerCRM vám poskytne možnost přepracovat koncepci prodeje na základě nového přístupu k zákazníkům. Vaši prodejci se budou moci soustředit na správné příležitosti, rychleji získávat zakázky a zvýšit objemy svých prodejů.

Funkce

  • Identifikace příležitosti
  • Editace rozpočtů
  • Možnost ukládání nabídek, návrhů smluv, apod.
  • A mnohé další

Správa zákazníků

Sociální sítě a mobilní technologie zcela proměnily očekávání zákazníků v oblasti služeb. Zákazníci žádají kvalitní, individuální služby podle jejich představ, a to prostřednictvím webu, sociálních sítí, mobilních zařízení i telefonu.

S pomocí řešení Navertica PowerCRM si můžete získat stálou loajalitu zákazníků díky relevantním, individuálním službám, které jim nabídnete kdykoli a prostřednictvím jakéhokoli kanálu. Mějte kompletní evidenci zákazníků se všemi potřebnými údaji – na kartě zákazníka vytvářejte kontakty, příležitosti, adresy, plány a mnohé další, evidujte hovory, emaily a poznámky – zkrátka vše. Dejte svým pracovníkům k dispozici maximum, aby mohli zákazníkům poskytovat bezkonkurenční služby. Pro řízení obchodu pak navíc oceníte Microsoft Dynamics 365 Sales.


Základem je Power Apps

Navertica PowerCRM je řešení postavené na perspektivní platformě Power Apps, jež je jedna ze základních kamenů “rodiny” Microsoft. Cloudová platforma Power Apps představuje perfektní modulární prostředí, ve kterém je možné vytvořit a přizpůsobit aplikaci na míru každému zákazníkovi tak, aby přesně odpovídala jeho potřebám, připojovala se k jeho datům a fungovala napříč webem a mobilními zařízeními, a zároveň byla kompatibilní s produkty Microsoft.