Microsoft 365 školení

Pořídili jste si Microsoft 365 a nevíte, jak ho efektivně využít? Zvažujete pořízení Microsoft 365, ale zdržuje vás skutečnost, že zaměstnanci by se v prostředí neorientovali?

Máme pro vás řešení – nabízíme školení na aplikace Microsoft 365 a jejich propojitelnost s důvěrně známými aplikacemi Office.

Pro koho jsou školení určena?

  • Pro začínající uživatele Microsoft 365
  • Pro management firmy
  • Pro IT oddělení firmy

Kde školíme?

  • Online přes platformu Microsoft Teams
  • V pohodlí vaší firmy

Nabízíme 2 typy školení: balíčkové a individuální

  • Balíčkové školení

Úvod do Microsoft 365 – Ideální školení pro vás, pokud máte Microsoft 365 nově. Zjistíte, jakými všemi aplikacemi Microsoft 365 disponuje a na jaké účely se využívají. V programu tohoto školení je také zahrnuta základní práce s Microsoft Teams se sdílenými kalendáři v Outlooku.

Microsoft Teams – V tomto školení se naučíte využívat všechny aspekty aplikace Teams. To zahrnuje práci s chatem, zakládání týmů a práci v týmech, hovory a videohovory, propojitelnost s aplikacemi Office a jinými řešeními na platformě Microsoft, ostatní integrace.

Microsoft Outlook – Toto školení je primárně zaměřeno na osvojení si práce se sdílenými kalendáři. Tato problematika bude dopodrobna vysvětlena a zároveň budou poskytnuty best practices. Dále se zájemci naučí třídit poštu, spravovat kontakty a vytvářet e-mailové šablony.

OneDrive a SharePoint – Naučíte se využívat osobní cloudové úložiště místo fyzického a využití týmového úložiště a intranetu na každodenní firemní účely. Zjistíte, jaké výhody přináší propojenost cloudového úložiště s aplikacemi Office a Teams.

  • Individuální školení

Společně prokonzultujeme situaci ve vaší firmě a navrhneme uzpůsobené školení, které vaše společnost potřebuje. Tyto školení můžou být například kombinací školení na jednotlivé aplikace nebo speciální školení typu: administrátorské školení na SharePoint.

Máte zájem o školení?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže,

nebo využijte kontakt na našeho specialistu na Microsoft 365.

Jan Zajíc
+420 605 207 363
jan.zajic@navertica.com