Microsoft Dynamics 365 Sales

Jsou i pro vás data o vašich zákaznících rodinným zlatem?

Pokud je jedním z vašich cílů aktivní tvorba a udržování dlouhodobě prospěšných vztahů se svými zákazníky, víte, že umění pochopit a předvídat přání, potřeby a nákupní zvyklosti zákazníků napomáhají k růstu vaší společnosti, síle a podpoře vaší značky.

Jak za pomoci CRM můžete předvídat potřeby a přání svých zákazníků?

„Našim cílem je přinést do prodejních a poprodejních služeb nejen maximální individualizaci přístupu a řešení, ale také digitalizaci, a tím také zjednodušení a zrychlení procesů a jejich větší transparentnost.“ Peter Bittó, General manager RENOCAR.

Nechte se inspirovat příběhem zákazníka RENOCAR a zjistěte proč digitalizace procesů prostřednictvím CRM není jenom důležitá, ale také bezpodmínečně nutná.


Moderní CRM systém pro řízení obchodu

S Microsoft Dynamics 365 Sales povýšíte řízení obchodu na profesionální úroveň. Váš obchodní tým dostane do rukou komplexní CRM systém, který zajistí efektivní evidenci informací, poskytne přehlednou databázi kontaktů, připraví prostor pro realizaci marketingových kampaní a stane se průvodcem na cestě zákazníka od prvotního zájmu až po realizaci.

Pokryjte celý obchodní proces od iniciálního kontaktu až po realizaci prodeje. Pracovat můžete odkudkoliv díky responzivnímu vzhledu a mobilní aplikaci. Využijte procesních návodů, které pomůžou vašim zaměstnancům jednotně evidovat záznamy dle vašich interních předpisů. Zašlete zákazníkům dotazníky a na základě výsledků zefektivněte obchodní strategii. Stanovte obchodníkům priority na základě umělé inteligence a prediktivního hodnocení. Řešení Microsoft Dynamics 365 Sales může být individuálně přizpůsobeno vašim potřebám, například vytvořením specifických polí, formulářů nebo interakcí. Zvažte také automatizaci rutinních marketingových operací s řešením Microsoft Dynamics 365 Marketing.

Dynamics 365 Sales
Dynamics365SalesCampaigns

Dynamics 365 Sales Lead

Kompletní a přehledná databáze

Mějte všechny údaje o vašich zákaznících, potenciálních příležitostech a kontaktech na jednom místě. Nastavte vztahy mezi účty, přikládejte dokumentaci a evidujte smluvní fakturaci.

Aktivity a časová osa

Přiřazujte úkoly, plánujte události, odesílejte e-maily nebo evidujte telefonní hovory. Události se automaticky propisují do vašeho kalendáře, odeslané e-maily se trasují zpět do Microsoft Dynamics 365 Sales. Na časové ose naleznete historii všech záznamů.

Marketingové kampaně

Oslovte potenciální zájemce hromadnými e-maily nebo pravidelně zasílejte newslettery vašim zákazníkům. Realizujte kampaně s přidělenými rozpočty, vyhodnocujte jejich úspěšnost a generujte nové zájemce.

Dashboardy a Reporting

Sledujte úspěšnost vašich obchodníků, lokalizujte slabá místa a za pomocí cenných dat formulujte strategii. Udržujte si přehled o aktuálním stavu obchodních příležitostí nebo plánovaných úkolech a provádějte promyšlená rozhodnutí.

Produktové katalogy

Definujte vlastnosti a cenové specifikace produktů, vytvořte slevové mechanismy a nastavte konkrétní pravidla pro jejich používání. Produkty jednoduše přidejte do nabídky a nechte systém automaticky kalkulovat výslednou cenu.