Microsoft 365

Vyzkousejte trial office365 zdarma na mesic zdarma

Zlepšete komunikaci ve vaší společnosti a dosáhněte vyšších výsledků s Microsoft 365!

Microsoft 365 představuje ideální cestu k růstu vaší firmy za velmi příznivou cenu.

Microsoft 365 je sada podnikových aplikací a služeb poskytovaných z datových center společnosti Microsoft.

Jedná se o profesionální e-mail s pokročilou bezpečnostní ochranou a ochranou citlivých informací, bezpečné osobní i firemní uložiště pro dokumenty, firemní portál s definicí pracovních procesů, online schůzky a videokonference.

Umožňuje společnou práci uživatelů v reálném čase, snadné řízení projektů a obsahuje kompletní prostředí pro týmovou spolupráci a business intelligence reporting. Máte zájem si vyzkoušet Microsoft 365 (dříve Office 365) zdarma? Vyzkoušejte trial verzi Microsoft 365 na měsíc zdarma.

Benefity, které Microsoft 365 přináší

  • Reagujte pružně na změny a šetřete náklady.
  • Snadná integrace do vašeho stávajícího IT prostředí.
  • Práce odkudkoliv – možnost připojení z jakéhokoliv zařízení – z tabletu nebo mobilu.
  • Vhodná propojitelnost s platformou Microsoft Dynamics 365.
  • Pokročilé zabezpečení e-mailů a správa identit.
  • Ukládání do cloudového úložiště OneDrive pro firmy


Týmová práce

Úkoly a nápady


Plány Microsoft 365 – vyberte si vhodný typ dle potřeb vaší společnosti

Business BasicBusiness StandardBusiness PremiumApps for Business
Základní verze M365 Business, obsahuje online verze aplikací Office1 a všechny ostatní vypsané produkty2.Obsahuje verzi Business Basic, a navíc desktopové aplikace Office a aplikaci MS Bookings. Obsahuje verzi Standard, a navíc rozšířené možnosti zabezpečení a správy. Obsahuje pouze desktopové a online aplikace Office a OneDrive. 
1 – MS Access a MS Publisher jsou dostupné pouze jako Desktop aplikace ve verzích Standard, Premium a Apps for Business 
2 – Neobsahuje pouze Microsoft Bookings
Pokud byste potřebovali plán pro více než 300 uživatelů, kontaktujte nás a individuálně zkonzultujeme výběr Enterprise plánu Microsoft 365 pro vaši společnost. Rádi se staneme vaším odborným poradcem!

V případě zájmu dodáme také individuální školení jednotlivých modulů aplikací z rodiny Microsoft 365 pro začátečníky i pokročilé.


Produkty Microsoft 365

Psaní a editace dokumentů

Správa tabulek

Tvorba prezentací

E-maily a kalendáře

Psaní poznámek

Tvorba odborných publikací*

Správa databází*


Týmová kolaborační platforma Microsoft Teams, která umožňuje významně zlepšit spolupráci v týmech, odborech a divizích. Komunikace v chatu, hovorech a schůzkách, Kolaborace s hluboce integrovanými Office aplikacemi, Profesionální hovory i z domova za použití vlastního pozadí a sdílení souborů v týmech.

OneDrive pro firmy umožňuje přístup a spolupráci na všech osobních a sdílených souborech odkudkoli, sdílení a snadné ukládání, 1 TB úložiště pro každého uživatele.

Sdílení a správa obsahu, znalostí a aplikací, které zlepší týmovou práci, řízení dokumentů, rychlé vyhledávání informací a spolupráce bez problémů v celé organizaci. Microsoft SharePoint zlepšuje týmovou práci díky dynamickým a produktivním týmovým webům pro jednotlivé projektové týmy, oddělení a divize. 

Důvěrně známý e-mail z prostředí Office 365 s 50 GB poštovní schránkou pro každého uživatele na telefonech, tabletech, stolních počítačích. V aplikaci Outlook můžete spravovat kalendář, sdílet volný čas na schůzky, plánovat schůzky a využívat funkce připomenutí. Díky sdíleným kalendářům jednoduše naplánujete schůzky a odpovíte na pozvánky. Odkudkoliv můžete nastavovat emailové účty pro nové uživatele, obnovovat odstraněné účty, vytvářet vlastní skripty a spoustu dalšího. 

Organizace týmové práce v MS Planner pomocí intuitivní, vizuální správy úkolů, která umožňuje efektivní spolupráci. Tvorba panelů Kanbanu pomocí karet úkolů s bohatým obsahem, na kterých je možnost mít soubory, kontrolní seznamy, popisky a další položky.

Podniková sociální síť Yammer umožňuje snadné vytváření a pořádání firemních shromáždění, firemních schůzek a školení. Možnost sdílet bohaté komunikační materiály, možnost sledovat videa a účastnit se diskusí prostřednictvím webu a mobilních aplikací.

Power Apps umožňuje rychle vyvíjet aplikace, které se dají používat na různých zařízeních a přes Microsoft Teams. Aplikace sestavené pomocí Power Apps nabízejí bo hatou obchodní logiku a funkce pracovních postupů a umožňují transformovat ruční obchodní procesy na digitální automatizované procesy.

Efektivnější práce díky přehledu o osobní produktivitě. MyAnalytics umožňuje prozkoumat svůj pracovní rytmus a objevit způsoby, jak pracovat efektivněji – zlepšit si rozvržení času na intenzivní práci, vylepšit komunikaci a spolupráci s kolegy a dosáhnout větší pohody.

Aplikace pro tvorbu dotazníků, formulářů, kvízů, testů. Forms se dají využít například k tvorbě testových otázek pro povinné firemní BOZP, k tvorbě dotazníku pro zpětnou vazbu nebo pro vzdělávání zaměstnanců. Výsledky se ukládají do tabulek Excel a samy se vyhodnocují. 

Všechna videa na jednom místě dostupná odkudkoli. Microsoft Stream umožňuje nahrát videohovory a schůzky v Teams a následně je v Stream kdykoliv pustit.

Power Automate umožňuje rychle automatizovat pracovní postupy, zjednodušit úlohy pomocí obchodní logiky a propojovat procesy. Příkladem může být nastavení procesu pro ukládání příloh emailů do OneDrivu firmy.

Prezentační nástroj, který umožňuje tvorbu bulletinů, prezentací a reportů.

Tvorba To Do listů a jejich sdílení, integrace s kalendářem Outlook.

Systém rezervací MS Booking organizuje schůzky. Zákazníci si mohou sami schůzky zarezervovat, integrace s kalendářem Outlook.


Služby Microsoft 365

Exchange online protection jako každodenní ochrana proti spamu a malwaru.

Azure Active Directory – Integrovaná správa identit uživatelů. Jeho funkcí jsou místní synchronizace adresářů, jednotné přihlašování a definice a nastavení přístupových práv.


Microsoft Intune – pokročilá služba zabezpečení, která umožňuje bezpečný přístup zaměstnanců k firemním datům z jejich osobních mobilních zařízení. Intune umožňuje pokročilou správu mobilních zařízení a mobilních

Azure Active Directory Premium Plan 1 – Prémiový plán Azure Active Directory zahrnuje například samoobslužné resetování hesla, aplikační proxy server, dynamické skupiny a podmíněný přístup.

Microsoft Defender for Business – Chrání organizaci proti hrozbám z e-mailů, zpráv a kolaboračních nástrojů, poskytuje anti-malwarovou a anti-phishingovou ochranu, detekce hrozeb v reálném čase a bezpečnostní kontrolu přijatých souborů.

Azure Information protection Premium
Plan 1 – Nepřetržitě chrání data a umožňuje bezpečnou spolupráci s ostatními. Umožňuje nastavení přístupu k datům a klasifikaci a šifrování dat.

*Pouze ve verzi Business Standard
Pouze ve verzi Business Premium


Kontaktujte nás!

Neváhejte se obrátit se svými dotazy ohledně Microsoft 365 na našeho obchodního konzultanta, rád vám zodpoví veškeré dotazy.

Jan Zajíc
+420 605 207 363
jan.zajic(at)navertica.com