Microsoft SharePoint

Zkratka DMS znamená Document Management System – tedy správa a řízení dokumentů. Jedná se o oblast, která už dávno nepokrývá jen řešení efektivního ukládání velkého objemu dat a jeho dohledatelnost. Stále více firem si uvědomuje posun směrem k procesům a workflow, klíčové je, aby řešení dokázalo pracovat s metadaty, umožňovalo fulltextové vyhledávání apod.

Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint je nazýván “Platforma pro podporu týmové spolupráce” (Team collaboration platform). Umožněte jednotlivcům, týmům a organizacím inteligentně vyhledávat a sdílet obsah a spolupracovat na něm odkudkoliv a na jakémkoliv zařízení. Platforma vyniká především univerzálností, rozsahem funkcionalit a možnostmi integrace s jinými systémy. Právě díky její univerzálnosti je možné její pomocí nahradit větší množství systémů řešících konkrétní problematiku – například systémy řízení dokumentace a workflow, datová úložiště, intranetová řešení, softwarovou podporu ISO norem a další.


SharePoint: Umožňuje práci v týmu


Proč zvolit SharePoint: 

  • SharePoint představuje modulární prostředí, které je možné přizpůsobit na míru každému zákazníkovi tak, aby odpovídalo přesně jeho potřebám. Umožňuje pokrýt řadu podnikových procesů bez nutnosti provozovat pro každý z nich separátní systém.
  • SharePoint má zaručený dlouhodobý rozvoj: použitá moderní technologie je pro Microsoft klíčová i do budoucna, což potvrzují i renomované nezávislé analytické společnosti, jako například Gartner, Inc.
  • Poměr cena/výkon: převážná část implementace probíhá bez programování, proto je rychlá a cenově velmi zajímavá.
  • Profily dle rolí – každý uživatel vidí pouze jemu určené položky, jejich vlastnosti, verze a stav; nemusí tak prohledávat velké objemy dat.
  • Webové uživatelské rozhraní – pro práci uživateli stačí internetový prohlížeč.

SharePoint Server

Zmodernizujte svoji místní infrastrukturu pomocí SharePoint Server, který zvyšuje výkon, spolehlivost a rozsah a zároveň poskytuje základ budoucím inovacím.

Investujte do řešení, která zajišťují spolehlivost a dávají vám na výběr. SharePoint Server poskytuje flexibilitu, díky které můžete nasadit infrastrukturu odpovídající jedinečným potřebám vaší firmy.

SharePoint Server usnadňuje lidem ukládání souborů a spolupráci na dokumentech, protože mohou využívat různá dotyková zařízení a mobilní přístup k obsahu, lidem i aplikacím. 

Ztráta dat je nepřípustná a sdílení příliš mnoha informací může mít právní následky a způsobit nesoulad s dodržováním předpisů. SharePoint Server přináší širokou řadu funkcí a možností, které pomohou zajistit, že citlivé informace zůstanou zabezpečené a že přístup ke správným informacím bude mít ty správné osoby.

SharePoint Online

SharePoint Online s Office 365 nabízí bezpečnější technologie, snadnou správu a přístup prakticky odkudkoliv.

Můžete snadno vytvářet týmové weby a portály, díky kterým můžete vyhledávat a sdílet obsah a spolupracovat na něm s kolegy ve vaší organizaci i mimo ni na jakémkoliv zařízení.


NaverticaPoint a jednotlivé moduly

Přejít na přehled modulů NaverticaPoint >

Naše řešení NaverticaPoint je vystavené na platformě Microsoft SharePoint a neustále jej doplňujeme o propracované funkcionality, které dále zvyšují jeho užitnou hodnotu. NaverticaPoint je modulární a lze mít jen vybrané moduly, nebo všechny, přičemž na sobě nejsou závislé.

Jednotlivé moduly mají ve všech případech totožné uživatelské rozhraní a tyto společné cíle:

  • konsolidace informací, řízení přístupových práv, workflow požadavků a schvalovacích procedur
  • zabezpečení informací před náhodnou i úmyslnou ztrátou
  • ušetření značného množství času těch, kteří s ním pracují – každý uživatel vidí pouze to, co vidět potřebuje
  • poskytování jak přehledových, tak i detailních informací dle potřeby
  • zpracování agend organizace