Microsoft Dynamics 365 Customer Insights

Pravá ruka pro marketingovou automatizaci

Stejně jako hudební skladatel píše partituru svého mistrovského díla, tak i prozíravý marketingový odborník kreativně a promyšleně vytváří personalizovanou zákaznickou cestu. S odbornou erudicí i empatií vůči zákazníkovi přemýšlí o všech bodech vzájemného kontaktu s cílem budovat nadstandardní vztahy a zasloužit si zákazníkovu věrnost.  

S inteligentním řešením Microsoft Dynamics 365 Customer Insights dokážete efektivně pracovat při tvorbě obsahu komunikačního sdělení, zajímavě kombinovat vhodné komunikačních kanály v komunikačním mixu, inovativně přistupovat k segmentaci zákazníků, a především využívat síly analytických nástrojů systému založených na umělé inteligenci.


Hlavní výhody

  • Automatizace rutinní agendy marketingového oddělení.
  • Realizace komplexních marketingových kampaní, včetně aktivačních mechanismů, které systém realizuje sám na základě identifikace chování zákazníka v reálném čase.
  • Automatizované předání kvalifikovaných leadů obchodnímu oddělení.
  • Komplexní správa událostí a webinářů, včetně proměny účasti zákazníka na akci ve skutečný obchodní výsledek.
  • Pokročilé analytické nástroje.
  • Propojení s Dynamics 365 Sales, Microsoft 365, PowerBI


Toto vše jsou důležité vlastnosti řešení Microsoft Dynamics 365 Customer Insights. S jejich pomocí dokážete cíleně a efektivně proměnit zákaznickou cestu doslova v reálném čase po dobu celého životního cyklu zákazníka.

Díky automatizaci rutinních marketingových operací s řešením Microsoft Dynamics 365 Customer Insights uspoříte drahocenný čas, získáte nové zákazníky a zkrátíte jejich zákaznickou cestu k cíli. Vaše manažerská rozhodnutí nebudou jen intuitivní, ale budou založena na datech a prediktivní analytice. Zcela jistě oceníte 365° personalizovanou zákaznickou zkušenost s prvky umělé inteligence, která Vás bude provázet na cestě k úspěchu.

Odborníci ze společnosti NAVERTICA
jsou připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy.

Ozvěte se již dnes!