Platforma Microsoft Dynamics 365 a skupina aplikací Dynamics 365

Nová generace aplikací a moderní platforma

Microsoft Dynamics 365 je novou generací podnikových aplikací v prostředí cloudu. Klíčovou vlastností je propojení toho nejlepšího z ERP a CRM do jednoho řešení.

Výhody společné platformy D365

Aplikace Microsoft Dynamics 365 jsou navrženy tak, aby je bylo možné nasadit snadno a nezávisle. To umožňuje rozšiřovat nebo zeštíhlovat vaše řešení a implementovat jen procesy, které skutečně využijete. Platforma je zároveň připravena pro pohodlné napojení aplikací třetích stran a partnerských řešení, které pokrývají specifické potřeby vašeho oboru. Platíte jen za funkce, které skutečně využíváte.

Na platformě Microsoft Dynamics 365 je dostupná skupina aplikací a vyvinutých partnerských řešení, které pokrývají specifické potřeby různých oborů podnikání a různorodé firemní procesy.

Nepřešlapujte na místě a využijte své schopnosti naplno!

Oslovte více zákazníků – zvládněte více příležitostí a zvyšujte výnosy. Inovujte rychleji – postavte řešení pro vaši firmu na důvěryhodné platformě, která je lídrem na trhu a využívá nejnovější technologie. Rozšiřte svoje podnikání – získejte přístup k novým typům služeb a získejte schopnost otevírat nové příležitosti. Moderní aplikace integrované s Microsoft 365 a Power BI vám umožní rozhodovat se rychleji a na základě relevantních informací. V Microsoft Azure se neustále rozšiřuje nabídka nových cloudových služeb. 


Skupina aplikací Microsoft Dynamics 365

D365 Business Central


ERP Řešení pomáhá firmám spojovat finanční, prodejní, servisní a logistické postupy s cílem zefektivnit podnikové procesy, zlepšit komunikaci se zákazníky a rychleji se rozhodovat. Kombinuje více systémů do jedné aplikace. Automatizované pracovní postupy a spolupráce s aplikacemi Office 365 zvyšují efektivitu uživatelů. Propojení s Microsoft Outlook a možnosti integrace s dalšími aplikacemi z rodiny MS Dynamics 365 jsou velkou výhodou. Příprava dat pro Power BI je snadná. Budete mít aktuální přehled a v systému budete sledovat obraz dění ve vaší firmě. Více

D365 for Sales


Řešení pravděpodobně znáte jako Microsoft Dynamics CRM. Je určeno pro řízení vztahů se zákazníky. Podporuje automatizaci obchodních a marketingových procesů. Umožňuje evidovat a řídit obchodní příležitosti – eviduje obchodní komunikaci a ve firmě zpřístupňuje informace. Aplikace spravuje zájemce, příležitosti, marketingové kampaně i seznamy a eviduje marketingové aktivity.

D365 for Customer Service


Řešení je určeno pro budování a udržování vztahů se zákazníky s cílem zajistit jejich optimální spokojenost. Sjednocuje způsob práce pro evidenci a postupy řešení problémů zákazníků. Vymezuje, jakým způsobem jsou evidovány problémy, sleduje veškerou interakci související s případem. Umožňuje tvorbu a sdílení znalostní databáze a vyhodnocování výkonu a produktivity.

D365 for Field Service


Řešení je připraveno pro servisní techniky pracující v terénu. Pokrývá požadavky na servis a údržbu od evidence majetku zákazníka, přes místa poskytování služeb, plány preventivní údržby, plán tras, evidenci pracovních příkazů, až po fakturaci.

D365 for Project Service Automation (PSA)

Řešení, které pomáhá prodejním a realizačním týmům komunikovat se zákazníky a dodávat projekty včas a podle rozpočtu. Řešení zahrnuje tvorbu nabídek a evidenci zakázek, pomáhá plánovat a přidělovat zdroje na projekty. Zajišťuje týmovou spolupráci, podchycuje údaje o termínech, nákladech a eviduje fakturaci.

D365 for Marketing


Řešení, které vám pomůže posunou příležitosti na obchodní vztahy. Aplikace propojuje prodej a marketing, umožňuje automatizaci procesů a inteligentnější rozhodování s cílem maximalizovat návratnost investic do marketingu.


Další dostupné aplikace Dynamics 365:

Dynamics 365 for Finance and Operations (dříve pod názvem Microsoft Dynamics AX)

Komplexní systém, který umožňuje sjednotit globální finanční služby a operace, pomáhá provádět rychlá a relevantní rozhodnutí. Dynamics 365 for Finance and Operations pomáhá podnikům rychle se přizpůsobit měnícím se požadavkům trhu a urychlit růst podniků.


Navertica řešení na platformě Dynamics 365

Navertica Recruitment and Staffing


Na platformě D365 jsme vyvinuli unikátní řešení, které plném rozsahu podporuje aktivity procesu náboru a zaměstnávání. Uživatelům umožní snadné a rychlé zpracování jednotlivých aktivit procesu náboru až po umístění kandidáta u klienta.


Hledáte specifické řešení pro podporu vašeho podnikání?

Microsoft zpřístupňuje partnerské aplikace, služby a rozšiřující moduly na AppSource

Zkraťte hledání testování a nasazení aplikací na nutné minimum. Na AppSource jsou dostupná rozšíření a aplikace zaměřená na specifické úlohy.

Potřebuje začít a nechcete čekat na dodávku infrastruktury!

Aplikace, partnerská řešení a rozšíření můžete pořídit, v různých fázích vašeho podnikání zcela odlišně

Můžete volit mezi provozními náklady za služby nebo investovat do nákupu SW. Aplikace z rodiny Dynamics 365 s jejich rozšiřujícími moduly lze provozovat on-line (v cloudu) nebo on-premise, případně v hybridním režimu, který kombinuje oba přístupy.