Video case study – Microsoft Dynamics 365 Business Central pro Potten & Pannen Staněk

„Rozhodli jsme se jít opačnou cestou a začali jsme firmu přizpůsobovat procesům a systémům“ 
říká Lukáš Krch, CEO společnosti Potten & Pannen Staněk.

Načerpejte inspiraci z rozhovoru s Lukášem Krchem, CEO společnosti Potten & Pannen Staněk, který vedl Nikola Pleska, Partner Marketing Advisor společnosti Microsoft. V  rozhovoru Lukáš Krch popisuje, jak společnost reagovala na pandemickou situaci a proč se rozhodla pro řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Digitální transformace informačních systémů v Potten & Pannen Staněk.

Lukáš Krch nastoupil do firmy před rokem s cílem posunout firmu dál. Hlavním důvodem, proč se takto rozhodl, byl obrovský potenciál, který ve firmě viděl. Majitelé firmy Pavel Staněk a Miloš Staněk chtěli k 30 letům působení na trhu podniknout významné kroky za účelem růstu firmy. Aby své vize mohli realizovat, všichni společně rozhodli, že je nutné investovat do digitalizace firmy a přizpůsobit se trendům 21. století. 

Na toto rozhodnutí měla velký vliv také pandemická situace. Potten & Pannen Staněk musela ze dne na den zavřít všechny své pobočky a spoléhat se pouze na prodejní kanál e-commerce, který do té doby sloužil pouze jako sekundární zdroj. Společnost dříve velmi sázela na individuální přístup na prodejnách, nyní ale chtějí zajistit stejně kvalitní servis i pro e-commerce zákazníky. Rozhodli se tedy e-shop postavit znovu od začátku na moderních technologiích, které jsou propojené s celou podnikovou informační infrastrukturou.

Proč právě implementace ERP systému Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Pro nový informační systém se vedení rozhodlo, protože používaný zastaralý lokální informační systém společnost brzdil v mnoha směrech.

Chtěli funkční a ověřené řešení v cloudu, které nemá výkonnostní problémy, má garantované SLA a na kterém se dobře modelují možné budoucí situace a business cases. Od informačního systému dále v Potten & Pannen Staněk očekávali vzájemnou integraci s ostatními systémy a e-shopem. Proto se rozhodli pro Microsoft Dynamics 365 Business Central.

“Je to jako dům na klíč – chci jednoho centrálního dodavatele, který zastřeší celou zakázku – to je pro nás obrovská přidaná hodnota. Hrálo to i velkou roli ve výběrovém řízení.“ 

Lukáš Krch je zastáncem toho, že odborné procesy a služby mají dělat ti, kteří tomu rozumí. NAVERTICA tým nabídl všechna řešení pod jednou střechou, která přesně splnila potřeby společnosti. Pro vedení je velmi důležité mít pouze jednu smlouvu s jedním dodavatelem, a v případě potřeby se na něj mohou obrátit s jakýmkoliv problémem. 

Celý rozhovor s Lukášem Krchem a Nikolou Pleskou.

Ani vy neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně implementace Microsoft Dynamics 365 Business Central!

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže a po konzultaci s našimi odborníky zjistěte,
jaká řešení by vyhovovala právě vašim potřebám!

NAVERTICA tým