Telemedicína jako budoucnost v péči o pacienty

22. 4. 2020 20:42:06

Rádi bychom vám představili cloudovou aplikaci Navertica Telemedicína NaTMed.

Telemedicína je zásadní směr, kterým se bude péče o pacienty do budoucna vyvíjet. Elektronizace zdravotnického systému zrychlí a zefektivní komunikaci a procesy uvnitř celého zdravotnictví, poskytne rychlejší a komfortnější služby, čímž ulehčí práci nejen vám zdravotníkům, ale rovněž i vašim pacientům. S jistotou je možné říct, že stávající pandemie koronaviru nástup telemedicíny v naší zemi výrazně urychlí.

Ve spolupráci se společností Microsoft bychom vás rádi pozvali na Virtuální setkání, kde se na téma Telemedicína jako budoucnost v péči o pacienty dozvíte spoustu přehledných informací o tom, jak NaTMed funguje a jak může přispět ke zkvalitnění péče o vaše pacienty a zároveň vám tak usnadnit některé činnosti. Vyberte si ze dvou následujících termínů:

5. května 2020 od 9:00 do 11:00
Virtuální setkání prostřednictvím aplikace Microsoft Teams.

Rezervujte si svůj čas v kalendáři!

27. května 2020 od 9:00 do 11:00
Můžete se těšit na snídani v moderních prostorách sídla společnosti Microsoft v Praze (Vyskočilova 1561/4a, Praha, zasedací místnost DNA), nebo se můžete připojit online z pohodlí svého domova.

Rezervujte si svůj čas v kalendáři!

Svůj zájem o účast ve zvolené variantě prosím potvrďte na registrace@navertica.com.

Seznamte se s cloudovou aplikací

Navertica Telemedicína /NaTMed/ je aplikace vytvořená na platformě Microsoft Dynamics 365 PowerApps a je vhodná pro zdravotnická zařízení, která chtějí umožnit svým klientům / pacientům komplexní elektronickou komunikaci s lékařem včetně nahlížení do své dokumentace.

Zajišťuje efektivní komunikaci mezi pacientem a lékařem a řešení zdravotních problémů pomocí vzdálené komunikace, můžete nezávisle provádět monitoring vlastních pacientů. Na straně lékaře se pak jedná o komunikaci napojenou na komplexní klinický systém NaClin s databází strukturovanou podle celosvětové zdravotnické normy HL7.

Umožněte svým klientům/pacientům komplexní elektronickou komunikaci s lékařem a využijte přínosy aplikace Telemedicína NaTMed naplno:

  • Provozování systému i aplikace v cloudu.
  • Přístup do aplikace pro pacienty zdarma.
  • Náklady na provozování systému nese zdravotnické zařízení.
  • Účtování vzdálených konzultací pojišťovně.
  • Nulové investiční nároky, pouze provozní náklady.
  • Platby jsou prováděny měsíčně bankovním převodem nebo platební kartou.

Pro detailnější informace navštivte naše stránky Navertica Telemedicína.

Rok 2020 je pro naši společnost NAVERTICA významným jubileem, na trhu informačních technologií působíme již 30 let. Ačkoliv nám současná situace nedovolí slavit, nejvyšší prioritou pro nás bylo, je a bude zdraví a v návaznosti na to také zvyšování úrovně kvality zdravotnictví s využitím telemedicínských aplikací.

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit, jsme vám plně k dispozici!

Jako technologická firma aktivně působící v oblasti digitální transformace jsme plně připraveni komunikovat s vámi vzdáleně prostřednictvím Teams nebo Skype for Business a zodpovědět veškeré vaše otázky.

Zůstaňte s námi ve spojení a dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci!
Za team NAVERTICA

Tomáš Trávníček
Obchodní konzultant
tomas.travnicek@navertica.com