Podporujeme brněnský para-badminton!

Pomáháme tam, kde vidíme smysl.
Para-Badminton Sharks Brno – držíme vám palce!

Začala sezóna a brněnský para-badmintonový tým žraloků míří do španělské Cartageny za dalšími vítězstvími. Zde se účastní dalšího mezinárodního turnaje Spanish Para Badminton International 2021 organizovaného organizací BWF – Badminton World Federation. Utkání, která se budou konat v příštím týdnu od 11.5. do 16.5., budeme sledovat se zatajeným dechem – jedním z reprezentantů týmu je totiž náš marketingový specialista Lukáš Kyncl.

Ve středu 4. května náš CEO Martin Ingr osobně předal zástupcům brněnských žraloků, panu Tomáši Vovsovi a Lukáši Kynclovi, finanční podporu pro rozvoj a naplnění jejich sportovních snů a cílů. Sportovní nadšení a jejich energie jsou pro nás všechny v NAVERTICA obrovskou inspirací. Doufáme, že si odvezou z turnaje nejen medailová ocenění, ale především vzrušující sportovní zážitky a vzpomínky.

My v NAVERTICA vnímáme společenskou odpovědnost jako příležitost sdílet s veřejností naše firemní hodnoty, a přispívat tak k realizaci projektů, které si to zaslouží a které mají smysl.

Přečtěte si článek o tom, jak se Lukáš k tomuto sportu dostal a s jakými pocity se vrátil z turnaje ve Španělsku.

Na fotce zleva: Martin Ingr, Lukáš Kyncl, Tomáš Voves