Jak maximálně využívat vaši investici?

Máme pro vás 7 výhod modulu TMS (Transport Management System), řízení přepravy pro dopravní společnosti.

  • Centralizované podnikání

Udělejte tečku za prací v oddělených systémech. Software TMS propojí veškeré oblasti vašeho podnikání do jednoho funkčního pracovního celku.

Jeden software – jeden zdroj informací. Využívejte centralizované podnikání a propojte všechna vaše oddělení a zajistěte tak jejich efektivní komunikaci.

  • Snižte počet administrativních akcí o 60 %

V moderním integrovaném prostředí neděláte žádnou práci zbytečně dvakrát. Již není nutné zadávat nejdříve přehled objednávek do Excelu a pak znovu ručně vkládat data do vašeho finančního nebo účetního systému. Existuje pouze jedna jediná aplikace, ve které provedete všechny potřebné kroky. Šetřete své kroky a energii na náročnější úkoly!

  • Přestaňte ztrácet čas dešifrováním ručně psaných poznámek vašich řidičů

Ručně psané poznámky patří do školních lavic. Potřebujete alespoň 30 minut denně na sestavení a tisk seznamu řidičů a průvodek? Máte pocit, že ztrácíte čas zpracováním ručních poznámek svých řidičů? Řešení najdete v aplikaci pro řidiče, do které jednoduše zaznamenají potřebná data a nahlédnou do seznamu aktivních cest a schůzek.

  • Kvalitní data a analytické nástroje pro sledování

Pro správné řízení firmy je nezbytné mít přehled o aktuálních i historických datech. TMS nabízí nástroje pro sběr, organizaci a analýzu všech vašich dat a tímto k nim zajišťuje centralizovaný přístup pro uživatele i manažery.

  • Vylepšení obchodního rozhodování

Budete-li mít všechna potřebná data na dosah ruky, budete moci přijímat spolehlivější a fakty podložená rozhodnutí. Zároveň si budete moci přizpůsobit data a zprávy, abyste si zajistili účinnost flexibilního softwarového řešení, které má pomáhat ve vaší firmě.

  • Sledujte své KPI

Jistě víte, jak je náročné vygenerování z excelu klíčové ukazatele, které nebytně potřebujete pro své analýzy. Nové řešení TMS nabízí nástroje nahrazující tyto excelové tabulky. Budete mít takto přístup k navrženým přehledům vytvářející KPI ukazatele.

  • Minimalizujte chyby v účetnictví

Předpokladem úspěchu firmy je kontrola nad finančními prostředky. S řešením TMS založeným na Microsoft Dynamics Business Central, jehož hlavní součástí je finanční řízení, můžete komplexně řídit veškeré vaše finance. Od údajů o zákaznících, automatické fakturace, rozpočtů a dohledatelnosti údajů v reálném čase až po cash flow, účetní osnovu a online bankovnictví. Mějte perfektní přehled o finanční situaci v každém okamžiku.