CONTINIA

Continia je inovativní řešení pro elektronické vytěžování naskenovaných nebo elektronických dokumentů přímo v prostředích Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV.

Více než 25 let globální společnost Continia zprostředkovává řešení, která pomáhají klientům efektivněji zacházet s různými typy administrativních procesů. Odkoupením investorskou skupinou od původně jmenované společnosti Celenia, byla založena roku 2009 Continia Software A/S. Ve svém obchodním portfoliu se společnost může pochlubit více než 15 000 spokojenými zákazníky z celého světa. Sídlem kanceláří Continia jsou metropolity jako například Kodaň, New York a města Hamburk a Mechelen v Belgii. Dalším významným milníkem byl rok 2013, kdy byla produktová nabídka doplněna o řešení Document Capture.

Continia logo - navertica partner

„Boj proti přílivu dokumentů – automatizujte zpracování faktur dodavatelů.“

Continia partner navertica - people

S řešením Continia získáte zjednodušení firemních administrativních procesů, snížení výskytu chyb vyplývajících z ručního zadávání dat a výrazné zvýšení efektivity zpracování díky automatizaci pracovních postupů všech procesů. Dle preferencí uživatele je možné aplikaci spustit jako cloud nebo místní řešení.

Aplikace Continia Document Capture je špičkové a uživatelsky srozumitelné řešení pro vytěžování dat z faktur a dalších dokumentů přímo do systému ERP.

Jako jediné řešení na trhu umožňuje automatické vytěžování dat z elektronických dokladů, na základě vytěžených dat automatické vytváření dokladů, pokročilé schvalovací workflow a digitální archivaci s fulltextovým vyhledáváním.

Aplikace optimalizuje a automatizuje všechny procesy, které jsou součástí workflow – od přijetí dokumentů až po přístup k těmto dokumentům roky po jejich prvotní registraci.

Všechny potřebné digitalizované dokumenty jsou přímo z e-mailové adresy nebo po naskenování do počítače zpracovány OCR a převedeny do Microsoft Dynamics BC. Video s ukázkou aplikace můžete shlédnout zde.

Hlavní funkce

  • Automatizace vstupu dokladů do ERP
  • OCR vytěžování dat
  • Automatická tvorba dokladů v ERP
  • Pokročilé schvalovací workflow
  • Digitální archiv
  • Schvalovací Web Portal umožňuje používat počítač, tablet nebo chytrý telefon
  • Možnost přesouvání dokumentů do ERP pomocí Drag&Drop

Continia partner navertica - data mining