Vzhůru do cloudu: dělat více za méně. Flexibilní, bezpečný a dostupný 24/7

Svět prochází bezprecedentními změnami. Historicky, ekonomicky i technologicky. Ale kromě všech nejistot je jedna věc jistá: organizace po celém světě se zaměřují na digitalizaci. Nabízíme vám nástroje pro navigaci touto změnou. Pro ty, kteří chtějí udělat více práce s méně zdroji a být méně zranitelní vůči kybernetickým útokům.


Jako poskytovatel logistických služeb víte, co znamená odlišit se od konkurence. Technologie vám pomáhá podporovat osobitý charakter vašeho logistického provozu, umožňuje vám dosáhnout více i přes současný nedostatek pracovních sil.

Vývoj v IT jde rychle. Tajemství, jak držet krok? Technologie není vlak, se kterým můžete držet krok běháním. Technologie je vlak, ve kterém prostě musíte jet. Vpředu nebo vzadu. Je to na Vás. Pokud se ale dostanete na palubu.

Neexistuje dokonalá rovnováha mezi nabídkou a poptávkou. Nikdy neexistovala. Klíčem je neustále vyvažovat. Přehazujte rychlost mezi dostupností vašich zdrojů a potřebami trhu. Cloud nabízí nejflexibilnější způsob, jak sladit vaše investice do IT. Umožněte si dosáhnout více výsledků za méně. Není třeba investovat například do serverů, ale stále snadno škálovat v počtu licencí. Žádné starosti se zálohami. Přesto nejvyšší možná úroveň ochrany dat. Menší složitost. Více inovací.


„Téměř třetina respondentů výzkumu společnosti Gartner uvedla, že technologie je zásadní pro úspěch a růst jejich podnikání.“

S 3PL Dynamics stavíme a důvěřujeme #1 v SaaS: Microsoft Azure. Zatímco čtete tento článek, toto cloudové řešení již využívá přes 50 zákazníků. Jen v roce 2022 13 společností přešlo z on-premise na SaaS. A tento přechod jen nabere na rychlosti. Zejména se zárukou, kterou jsme nedávno obdrželi od společnosti Microsoft: ‚Protože jste jedním z našich prioritních zákazníků, věříme, že je důležité nabídnout vám více podpory od společnosti Microsoft.‘ Jinými slovy, ještě více (cloudového) výkonu!

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč si zákazníci vybírají cloud, je zabezpečení. Software nainstalovaný na lokálních serverech přináší bezpečnostní výzvy. A v některých případech i nebezpečí. V posledním období se obětí hackerů stalo několik poskytovatelů logistických služeb. Software, který běží na místních serverech, se po útoku zastaví bez varování, a dopad je v tomto případě obrovský: zastavení celého provozu na dlouhé dny.
“Azure je světový počítač. Máme více než 60 datových center propojených 450 tisíci kilometry optických vláken.”

Jako individuální společnost jednoduše nemůžete konkurovat bezpečnostním snahám společnosti, jako je Microsoft. Například samotný Microsoft již investuje 1 miliardu dolarů do zabezpečení a dodržování předpisů. K analýze svých dat používají umělou inteligenci a strojové učení. Využívají technologie, které dokáží zachytit hackerské aktivity dříve, než budou vaše soubory a data zašifrovány nebo zneužity. Když systém rozpozná, že je zařízení kompromitováno nebo ohroženo, okamžitě se aktivuje blokování cloudu. To vše proto, aby se hackeři nedostali dovnitř a vaše data byla v bezpečí.

Po přečtení výhod uvedených výše dává přechod na cloud ještě větší smysl. Nyní zůstává otázka: kdy uděláte tento krok směrem k budoucnosti?
Chcete se dozvědět více o tom, jak je 3PL Dynamics podporováno v prostředí Microsoft SaaS? Kontaktujte nás a zjistěte více.