Pojďme se podívat, jak je to se skenery

Pro poskytovatele logistických služeb je skener nepostradatelný nástroj. Nejenže můžete sledovat přesuny ve skladu, ale můžete také regulovat aktivity vyskladnění objednávek a řídit objednávky příchozí a odchozí.

Se skenovacím zařízením jsou data registrována přímo ve vašem WMS, což vám poskytuje přehledy o aktivitách ve skladu v reálném čase.

Chcete-li zlepšit podporu vlastních procesů, musíte vědět, jak to funguje. Vysvětlíme vám proto, jak jsou skenovací obrazovky vytvořeny, abychom se ujistili, že máte kontrolu jak nad obrazovkami, tak procesy samotnými.

Platforma v aplikaci VS Telnet

Natavení obrazovek se provádí stejně v Business Central, bez ohledu na to, zda používáte připojení Telnet či aplikaci ve svém dotykovém telefonu či tabletu.

Struktura skenovaných obrazovek

Pokud na obrazovce dojde k chybě, můžete chybu prozkoumat pomocí chybové zprávy. Neexistuje však žádná chybová zpráva, ale obrazovka zobrazuje jiné informace, než se očekávalo, pak je důležité vědět, jak je obrazovka postavena. Tímto způsobem se můžete ponořit do nastavení a ujistit se, že obrazovky jsou správně nakonfigurovány.

V aplikaci 3PL Dynamics definujete zobrazení, které zaměstnanec vidí na obrazovce. Najdete ji v části “Seznam zobrazení skenování”. Když přejdete na tato nastavení, uvidíte, že definování obrazovky se skládá ze čtyř základních prvků.

  • Obecné
  • Řádky
  • Akce
  • Vlastnosti aplikace

Struktura obrazovky určuje logiku, která je spuštěna a je definována pomocí “Obecné” a “Řádky”. To se také děje v tomto pořadí. Akce budou provedeny pouze po kliknutí na tlačítko. Vlastnosti aplikace jsou určeny pouze pro platformu aplikací. Ty určují, jaká tlačítka najdete v šedém pruhu ve spodní části obrazovky. Akce, které jsou propojeny s těmito tlačítky, jsou také definovány v “Akcích”.