Získali jsme designaci Microsoft Solutions Partner: Business Applications

Vážení klienti, vážení partneři,


S potěšením vám oznamujeme, že společnost NAVERTICA a.s. se stala jednou z prvních společností v České republice, která dosáhla na designaci Microsoft Solutions Partner: Business Applications. Tato designace potvrzuje naši vysokou úroveň odborných znalostí a zkušeností v oblasti technologií Microsoft, což nám umožňuje nabízet našim klientům nejmodernější řešení v oblasti podnikových informačních systémů a digitální transformace podnikání.

Získání této designace však není snadnou záležitostí. NAVERTICA a.s. prošla náročným procesem ověření a splnila přísná kritéria stanovená společností Microsoft. Designace Microsoft Solutions Partner: Business Applications je udělována pouze těm společnostem, které dokážou prokázat nejen odbornou kompetenci, ale také vynikající zákaznickou spokojenost a dlouhodobou úspěšnost v oblasti digitálních řešení.

Tato designace je pro nás velkým úspěchem a zároveň závazkem, abychom i nadále poskytovali našim klientům nejlepší služby a řešení v oboru. Jsme připraveni pomoci Vám s implementací nejmodernějších technologií, abyste byli schopni dosáhnout svých cílů a získat maximální konkurenční výhodu na trhu.

Věříme, že designace Microsoft Solutions Partner: Business Applications naše služby posouvá na ještě vyšší úroveň a potvrzuje naše schopnosti v oblasti digitální transformace. Budeme nadále pracovat na tom, aby naše služby a řešení byly stále na nejvyšší úrovni a aby naši klienti vždy byli plně spokojeni s výsledky vzájemné spolupráce. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání!

Tým NAVERTICA a.s.