Registrace: Webinář – Role PowerPlatformy v architektuře informačních systémů

Zajímáte se o nejnovější trendy marketingu a možnosti digitalizace procesů ve vaší firmě?

Připojte se k nám na exkluzivní prezentaci produktu Microsoft PowerPlatform, kde prozkoumáme jeho vlastnosti a jak může transformovat váš obchod a marketing.

Tento webinář je zaměřen na jednatele, finanční, obchodní a marketingové ředitele společností s více než 50 zaměstnanci, kteří sledují trendy čtvrté průmyslové revoluce a hledají možnosti digitalizace procesů.

Pojďte s námi zjistit, jak:

  • Efektivně plánovat a zpřehlednit marketingovou komunikaci napříč komunikačními kanály
  • Jednoduše evidovat a spravovat dokumenty a zjednodušit si administrativu
  • Vytěžit maximum z dat o aktivitě zákazníka
  • Udržet krok se zákony na ochranu osobních údajů a požadavky na kyberbezpečnost

PowerPlatform skýtá široké možnosti pro lepší porozumění vašim zákazníkům a jejich potřebám a digitalizaci procesů ve Vaší společnosti. Přidáním se k našemu webináři získáte jedinečnou příležitost prozkoumat, jak tato platforma umožňuje vytvářet chytré a bezpečné systémy pro správu dat, dokumentů a komunikaci s klienty a partnery.

Na své si přijdou jenem marketéři, ale také pracovníci obchodu a administrativy, kteří potřebují bezpečně uchovávat velké množství dokumentů, zpracovávat smlouvy či plánovat schůzky a komunikaci se zákazníky.

Pokud vás téma zajímá, zaregistrujte se již dnes!

Registrační Formulář
Datum: 8. února 2024 Čas: 9:30 – 11:30 hodin

Těšíme se na vaši účast a na možnost se s vámi setkat online během webináře! Můžete se také těšit na interaktivní diskuzi a možnost položit otázky (Q&A).

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na našeho obchodního ředitele Ing. Tomáše Sáčka (tomas.sacek@navertica.com, 603 201 647)