Tiskovka >>Nové partnerství NAVERTICA & TECH DATA<<

V rámci nového partnerství vznikla idea ulehčit v těchto časech menším a středním firmám značné počáteční investice do implementací informačních systémů. Světlo světa tak spatřilo na českém trhu jedinečné balíčkové řešení – Navertica 365 BC Packages.

Jedná se o předpřipravené balíčkové řešení na platformě Microsoft Dynamics 365 Business Central (cloud). Řešení umožňuje rychlou implementaci bez nákladných investic za nasazení a je vhodné pro společnosti od 1 až po 250 uživatelů. Na výběr je ze 4 edic balíčků: Fiscal, Trade, Trade Plus a Custom.

Pro více informací o balíčcích navštivte naše produktové stránky nebo nás kontaktujte prostřednictvím webového formuláře níže.


O společnosti Tech data               

Tech Data spojuje svět s pomocí technologií. Rozsáhlé portfolio produktů, služeb a řešení, špičkové dovednosti a zkušenost s technologiemi nové generace, umožňuje jejich partnerům uvádět na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se propojil, rostl a směřoval kupředu. Společnost Tech Data je na 90. místě žebříčku Fortune 500® a časopis Fortune jí jmenoval nejobdivovanější firmou na světě, a to již 11 let za sebou. Více informací najdete na webových stránkách www.techdata.com.