Novinky ze světa Microsoft 365

S příchodem podzimu a chladnějšího počasí je načase si povědět o novinkách ve světě Microsoft 365 a zjistit, jak nám opět ulehčí práci z tepla domova nebo kanceláře.

Teams nyní umí přepisovat řeč do češtiny. Pokud se tedy nestíháte účastnit schůzky, stačí poprosit kolegy o zapnutí přepisu a ten si můžete přečíst až budete mít čas. Více naleznete zde.

S novinkou Viva Goals můžete věnovat více času plnění cílů než jejich plánování. Týmy mohou sledovat své cíle přehledně na jednom místě, aktualizovat stav plnění cílů a stanovovat priority. Uživatelé mohou přizpůsobovat svou práci stavu plnění jednotlivých cílů, a to vše přímo v Microsoft Teams.

Microsoft Lists je nyní dostupná na platformě Android, své oblíbené seznamy si tedy nyní můžete prohlížet i na cestách.

A co nás čeká v budoucnu?

Nová domovská stránka na OneDrive Vám umožní přehledně najít soubory a rychle pokračovat v práci na souborech, se kterými jste nedávno pracovali.

S novou funkcí Live Share bude ještě jednodušší vzdáleně spolupracovat s Microsoft Teams. Nově budete moci podobným způsobem jako tabuli Whiteboard sdílet i Microsoft Excel, tedy pracovat na excelovské tabulce přímo v prostředí hovoru s ostatními účastníky.

Zjistěte více informací o Microsoft 365 na https://www.navertica.com/microsoft-365/