NAVERTICA členem Microsoft Dynamics President ‘s club pro rok 2013

Společnost NAVERTICA a.s., dodavatel ERP systémů na bázi Microsoft Dynamics, byla přizvána do prestižního společenství Microsoft Dynamics President ‘s club 2013, stejně jako v letech 2008 a 2010. Toto ocenění je přímým výsledkem spokojenosti zákazníků pří dodávkách inovativních obchodních řešení.

Microsoft Dynamics President ‘s club oceňuje nejvýkonnější Microsoft Dynamics partnery se stabilní zákaznickou základnou, která odráží jejich obchodní úspěch a růst. Tato prestižní skupina partnerů reprezentuje horních 5 procent Microsoft Dynamics partnerů po celém světě. Členství je udělováno na základě trvalého úsilí zaměřeného na nabídku řešení, která cílí na akutní požadavky a potřeby zákazníků. Přizvaní partneři byli vyhlášeni na výroční Microsoft Worldwide Partner Conference (WPC) 2013, která se letos konala v Houstonu v Texasu. Tato konference je skvělou příležitostí dozvědět se o plánech společnosti Microsoft pro nadcházející rok, pro navázání nových kontaktů, sdílení osvědčených postupů a zkušeností s nejnovějšími produkty Microsoft Dynamics.

„Každý rok sledujeme a oceňujeme partnery z celého světa za příkladné plnění plánů“ říká Rick Wickham, generální manažer Microsoft Dynamics Partner Strategy and Sales. „Ocenění partneři přispívají do celého ekosystému zejména mimořádným nasazením a odborností. Microsoft má tu čest ocenit společnost NAVERTICA a.s. za její úspěchy v minulém roce a za její podporu produktům Microsoft Dynamics.“

NAVERTICA a.s. provádí implementace, školení a konzultace pro malé a střední podniky se specializací na Microsoft Dynamics NAV, AX, CRM a Microsoft Sharepoint. Zaměřuje se na pomoc nalézat to nejlepší řešení a služby, které vyhovují obchodním potřebám zákazníků k dosahování lepších výsledků. Pomáhá tak společnostem ve všech odvětvích proniknout na trh rychleji a dosáhnout trvalého úspěchu.