NAVERTICA 3PL Dynamics – Jak se vypořádat s následky koronavirové epidemie?

Je zřejmé, že se za posledních pár měsíců hodně změnilo. Namísto nošení obědů do práce jste jedli za vlastním kuchyňským stolem. Kromě výletu do supermarketu se vaše auto jinam nedostalo. Nemohli jste navštívit své zákazníky a Microsoft Teams byl najednou jediným a primárním spojením se světem. Hodně se změnilo, to je jisté.
  • Jak jste se vypořádali s těmito změnami?
  • Jak zvládáte nejistotu, kterou s sebou koronavirová krize přinesla?
  • Co to znamená pro softwarovou podporu ve vašich logistických činnostech?

Není čas nedělat nic

Pár měsíců staré plány, cíle, úkoly – téměř vše můžete vyhodit z okna. Jediné otázky, které si jako poskytovatel logistických služeb kladete, jsou: Jak to přežijeme? Bude za rok moje společnost existovat? Každopádně nedělat nic není tou vhodnou volbou, pouze to prohloubí celosvětovou krizi. Oblast přepravy se nikdy nezastavila, neustále se pohybuje!

Dívat se kupředu

Udržet krok je proto velmi důležité. Dívat se dopředu a přežít. Zaměřte se na příští kolo a na okamžik, kdy se protivítr změní na boční vítr nebo ještě lépe – vítr v zádech. Zkuste si to užít. Zatímco se celá ekonomika pohybuje pomaleji, vy máte příležitost se rozhlédnout, udělat krok stranou a vidět, co je pro váš byznys skutečně důležité. Samozřejmě stále důležité jsou inovace. Každopádně čas, kdy se vše řítilo maximální rychlostí, skončil. Namísto toho se můžete zaměřit na současnost, jelikož teď nastal čas vybudovat pevné základy pro budoucnost.

Navertica s 3PL Dynamics se pohybuje kupředu

Microsoft tvoří krásné inovace a mnoho z těchto inovací bylo světu oznámeno již dávno před koronavirovou epidemií. Rychlost implementace inovací bude sice pomalejší než v předchozích letech, ale Navertica, stejně jako Microsoft, se pohybuje kupředu. Nejnovější verze produktu Microsoft Dynamics 365 Business Central nabízí možnosti ne pouze k přežít krize, ale také možnost vyjít z této krize mnohem silnější. Ujistěte se proto, zda udržíte krok – vyberte si nejmodernější řešení 3PL Dynamics využívající právě výkonnou platformu ERP systému Microsoft Dynamics 365 Business Central – řešení současnosti i budoucnosti pro skladování či přepravu zboží po zemi, po moři i vzduchem.

Držte krok s větrem

Čelíce protivětru stále vyvíjíme náš software, takže máte zajištěno aktualizované moderní softwarové řešení. Ačkoliv bude rychlost aktualizací stávajících zákazníků snížena, vám to nabídne možnost pohodlně držet krok. Najděte ten správný rytmus a ujistěte se, že najdete stabilitu vaší frekvence a srdečního rytmu. Jinými slovy – neztrácejte svou práci, ale najděte v ní stabilitu – zaměřte se na ziskové zákazníky, pomáhejte jim a v případě potřeby správně reagujte. Vraťte se k základům svého podnikání, ale přesto zůstaňte v běhu, protože vítr se otočí dříve než byste to čekali.

3PL Dynamics – Software mířící správnou cestou

Více informací k řešení 3PL Dynamics pro Logistiku včetně Modulu Řízení přepravy – TMS (Transportation Management System) naleznete ZDE.

Neváhejte se na nás obrátit!
Rádi se staneme vaším odborným poradcem.

Tomáš Sáček
tomas.sacek(at)navertica.com