Jak za pomoci CRM můžete předvídat potřeby a přání svých zákazníků?

Zajímají vás nejnovější trendy a digitální nástroje proto, abyste vy i vaše obchodní týmy reagovali dostatečně flexibilně a efektivně na změny vyvolané vnějším prostředím?

Pokud jste členem vrcholového managementu společnosti s více než 200 zaměstnanci, přijměte naše pozvání na půldenní konferenci, kterou ve spolupráci se společností Microsoft jako jejich gold partner pořádáme přímo v prostorách pražské pobočky Microsoftu: Microsoft Building PRAGUE-BB CENTRUM, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4 .

Pokud je jedním z vašich cílů aktivní tvorba a udržování dlouhodobě prospěšných vztahů se svými zákazníky, víte, že umění pochopit a předvídat přání, potřeby a nákupní zvyklosti zákazníků napomáhají k růstu vaší společnosti, síle a podpoře vaší značky.

Nechte se inspirovat a nepromeškejte možnost dozvědět se o CRM systému Microsoft Dynamics 365 Sales, Dynamics 365 Marketing pro marketingovou automatizaci a dalších podpůrných řešení postavených na mezinárodní platformě Microsoft, který vám představí naši specialisté. Těšit se můžete na přednášku o manažerském využití, příběh referenčního zákazníka či detailní pohled na klíčové funkce systému.

Budeme rádi za vaši registraci do 9. 6. 2022 z logistických důvodů.


Jaký program jsme pro vás připravili?

8:30 – 9:00 Registrace

9:00 – 9:10 Úvodní uvítání, Martin Ingr CEO & Tomáš Sáček Sales Director NAVERTICA a.s.

9:10 – 9:25 “Co je nového ve světě podnikových aplikací” Petr Karásek, Product Management Director (Dynamics), Microsoft

9:25 – 9:40 Referenční příběh zákazníka RENOCAR, Peter Bittó, General manager Renocar

9:40 – 10:45 Dynamics 365 Sales „Jak předvídat potřeby a přání svých zákazníků“ Tomáš Sáček, Sales Director NAVERTICA a.s. & tým odborných konzultantů

  • Detailní pohled na klíčové funkce
  • Praktická ukázka uživatelského prostředí
  • V čem řešení vyniká?

10:45 – 11:00 Coffee break

11:00 – 11:20 Dynamics 365 Marketing „Pravá ruka pro generování leadů a marketingovou automatizaci“, Jan Zajíc, Sales & Marketing Specialist, NAVERTICA a.s.

11:20 –  11:35 Power BI „Pokročilé manažerské přehledy vždy po ruce“ Tomáš Kasík, Business Intelligence Consultant / Developer, NAVERTICA a.s.

11:35 – 11:55 Microsoft 365 „Centrum komunikace, týmové práce a administrativních činností“, Jan Zajíc, Sales & Marketing Specialist, NAVERTICA a.s.

11:55 – 12:05 Propojený svět digitálních technologií, Tomáš Sáček, Sales Director NAVERTICA a.s.

12:05 – 14:30 Oběd & networking


Účast na konferenci je primárně určena pro top management, majitele, obchodní a marketingové manažery společností, které mají více než 200 zaměstnanců.

Věříme, že čas strávený na konferenci vám umožní nahlédnout do světa moderních technologií a získáte inspiraci pro budování dlouhodobých vztahů s vašimi zákazníky.

Budeme se na vás těšit při osobním setkání během networkingu.

NAVERTICA tým

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na naší Marketingovou manažerku Katarínu Imre (katarina.imre@navertica.com, 731 625 055)