Kampaň obnovy BREP přes program CSP

Společnost Microsoft připravila pro všechny uživatele produktů Microsoft Dynamics NAV a Business Central speciální, časově omezenou nabídku.

Microsoft logo

Věděli jste, že nyní můžete také získat přístup k nejnovějším cloudovým aplikacím pouhým obnovením ročního BREPu?

Zákazníci po celém světě si uvědomují výhody elasticity datových center, v čemž je Microsoft lídrem. Výpočetní výkon těchto datových center umožňuje nabídnout zákazníkům jejich tradiční aplikace, ale ve formě Software jako služba (SaaS). Microsoft Dynamics 365 Business Central byl již i v Česku spuštěn jako plně cloudová SaaS aplikace.

A s jakou nabídkou přicházíme?

Po omezenou dobu (do 30. června 2021) společnost Microsoft dává zákazníkům Microsoft Dynamics možnost obnovit svůj roční plán BREP prostřednictvím programu Cloud Solution Provider (CSP) a zároveň získat souběžný přístup k Dynamics 365 Business Central, plně hostovaný a spravovaný v Microsoft Data Center, bez dalších poplatků.

  • Co musí zákazník splňovat? Mít aktivní BREP ke své On-Premise licenci.
  • Jaké jsou benefity? Cena migrace do cloudu na nejnovější verzi Business Central je shodná s výší BREP; přitom máte možnost zůstat i na starších NAV verzích v On-Premise po celou dobu této akce (může trvat až 3 roky) nebo se kdykoliv vrátit se i na původní BREP.
Máte zájem a blíží se vám datum obnovy licence?

Kontaktujte svého account managera společnosti NAVERTICA.