Jakub Linhart zazářil na konferenci Dynamics Minds

Minulý týden měl náš kolega Jakub Linhart možnost promluvit na velmi očekávané konferenci DynamicsMinds 2023, která se konala ve slovinské Protoži. S bohatými zkušenostmi s implementačními strategiemi se Jakub zabýval všemi zásadními aspekty implementace projektu:


“Rád bych se zaměřil na to, jak zvládnout celý proces implementace od předprodeje až po údržbu. V mé diskusi se budeme zabývat několika klíčovými otázkami: První z nich je, jak zajistit kvalitní komunikaci se zákazníkem a také v rámci týmu. Dále se podíváme na klíčové pilíře, které jsou nezbytné pro úspěšnou implementaci. Další důležitou otázkou je, jak zajistit udržitelnost dodaného řešení, a na závěr se zaměříme na to, jak umožnit budoucí rozvoj založený na principu neustálého zlepšování. Rád bych také vyslechl vaše vlastní zkušenosti v této oblasti.”

Děkujeme Jakubovi za jeho angažovanost, odbornost a vynikající přínos pro naši společnost. Jeho prezentace na DynamicsMinds 2023 byla opravdu inspirativní a jsme rádi, že jej máme ve svém týmu.