Fandíme para-badmintonu!

Máme radost z úspechů našeho kolegy!

Moc rádi jsme podpořili turnaj OLIVER CZECH PARA-BADMINTON OPEN, který již čtvrtým rokem pořádá sportovní klub Badminton Sharks Brno. 🦈

Proč jsme si vybrali právě tento klub?

Zaprvé je již několik let součástí tohoto sportovního týmu náš kolega a marketingový specialista Lukáš Kyncl, který v dresu brněnských žraloků již pár cenných kovů vybojoval.

Zadruhé je to skutečnost, že chceme podpořit činnost a nadšení lidí, kteří i přes všechno to, co jim osud přinesl a trochu jim tak zkomplikoval život, tvrdě dřou, jdou si za svým cílem, dělají to, co je baví a neztrácejí naději. Protože přesně o tom život je.

Letošní turnaj se konal v neděli 28.11.2021 ve sportovním areálu v Rousínově a zúčastnilo se jej několik desítek hráčů z Česka a Polska, konkurenti z Rakouska vzhledem k nastalé pandemické situaci bohužel nedorazili. Kolega Lukáš Kyncl byl úspěšný rovnou ve třech kategoriích – z dvojhry mužů si odnesl stříbrnou medaili, ze čtyřhry smíšené a čtyřhry mužů dokonce 2 medaile kovu nejcennějšího.

Moc gratulujeme všem účastníkům, ať už si medaili odvezli či nikoliv. Upřímně se těšíme z každého zážitku a úspěchu všech členů sportovního klubu Badminton Sharks Brno a přejeme všem hodně štěstí do dalších soubojů!

Přečtěte si více o našich CSR aktivitách.