15. 9. 2022 – Obchodní snídaně

Využijte potenciál svého obchodního týmu naplno za pomoci Navertica PowerCRM a Microsoft 365!

Excel, papír, tužka…

Velice častý scénář vedení obchodní administrativy a řízení vztahů se zákazníky nejen ve výrobních firmách, ale také ve vertikále stavebnictví či obchodu.

Jak však najít vhodnou kombinaci a propojení digitálních nástrojů, které se přizpůsobí flexibilně aktuálním potřebám i budoucímu vývoji vaší společnosti?

Slovy Steva Jobse „Musíte začít se zkušenostmi zákazníků a pracovat zpět s technologií, ne naopak.“ 

Prostřednictvím týmu našich odborníků, konzultantů i expertů v oblasti vývoje více než 30 let aplikujeme zkušenosti z lokálních i mezinárodních implementací ERP i CRM řešení. Klademe vysoký důraz na bezpečnost a díky platformě a prostředí, které nám společnost jako Gold partnerovi nabízí, máme možnost přizpůsobit CRM přímo na míru, propojit ho vhodně s dalšími aplikacemi nebo produkty pro vaše individuální požadavky a očekávání.

Pokud jste nositeli zájmu o provedení změn v digitalizaci procesů CRM ve vaší společnosti a hledáte bezpečné digitální prostředí pro efektivní práci se zákazníky, přijměte pozvání na osobní setkání formou obchodní snídaně, kterou připravujeme ve spolupráci se společností Microsoft. Dozvíte se, jak s vhodným propojením Microsoft 365 a Navertica PowerCRM zefektivníte komunikaci obchodníků, pomůžete ke zvýšení loajality vašich zákazníků, jak z manažerského pohledu získáte přehled o obchodních aktivitách v reálném čase, a také jak můžete využít sílu a přidanou hodnotu propojeného řešení pro podporu potenciálu a růstu vašeho obchodního týmu.

Události jsou určeny pro publikum majitelů společností, členů vedení, obchodních ředitelů, IT nebo marketingových manažerů společností s více jak 25 zaměstnanci.


Registrace a rezervace na událost: Využijte potenciál svého obchodního týmu naplno za pomoci Navertica PowerCRM a Microsoft 365!

15. 9. 2022 (9:00-10:30) Obchodní snídaně ve společnosti Microsoft, Praha (omezená kapacita 15 míst), Microsoft Building PRAGUE-BBCENTRUM (Vyskočilova 1461/2a -BB Centrum); 8. patro ext., místnost DNA


V průběhu obchodní snídaně se setkáte s generálním ředitelem české společnosti NEOPHARMA panem Jaroslavem Bartákem, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu kvalitních doplňků stravy prospěšných pro lidské zdraví. Budete moci zhlédnout referenční video case-study, jak digitalizovali procesy CRM nejenom v oblasti komerční správy, ale také v oblasti speciálních procesů preventivní údržby strojů, nebo oprav a požadavků.

Rádi byste se již teď dozvěděli více detailněji o řešení Navertica PowerCRM nebo Microsoft 365? Prohlédněte si naše produktové stránky s produktovými listy ke stažení:

Microsoft 365 přináší prvotřídní aplikace Office spolu s výkonnými cloudovými službami, správou zařízení a pokročilým zabezpečením

Navertica PowerCRM řešení postavené na základě zkušeností našich odborníků v propojení s perspektivní platformou Power Apps.

Pro zajímavost si můžete pročíst naší případovou studii: Cesta k CRM s velkou přidanou hodnotou – CRM postaveném na platformě Power Apps ve společnosti ComAp a.s.

Budeme se těšit na setkání, tým společnosti NAVERTICA a.s.

Digitalizací CRM procesů přispějete dílkem i směrem k společenské odpovědnosti. Díky online přístupu k dokumentům, připojením se ke společné práci, synchronizaci nad projekty odkudkoli, nahrazením nutnosti vycestování na osobní schůzky pro každé sladění – snížíte velikost uhlíkové stopy.