ANVEO

Německá obchodní skupina conion media GmbH je naším dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který nabízí výkonná rozšíření a doplňky ANVEO kompatibilní s podnikovým systémem Microsoft Dynamics 365 Business Central (popřípadě také NAV). Od doby vzniku společnosti v roce 2005, se firma rozrostla natolik, že se její produkty pod ochrannou známkou ANVEO prodávají po celém světě prostřednictvím více něž čtyř set partnerů.

Řešení Anveo EDI Connect je oficiálně certifikováno pro informační systémy Microsoft Dynamics.

Digitalizujte výměnu obchodních dat se svými byznys partnery!


Co to je Anveo EDI Connect?

Anveo EDI Connect je nástroj s jehož pomocí probíhá moderní, rychlá a bezpečná komunikace mezi obchodními partnery tzv. elektronická výměna dat (Electronic Data Interchange).

Výměna souborů během komunikace probíhá elektronicky ve strukturovaných formátech. Firemní procesy jsou jednoduše řízeny ze systému Microsoft Dynamics prostřednictvím vámi preferovaného rozhraní.

Připojení partnera obvykle probíhá bez jakéhokoli vývoje nebo přizpůsobení struktury tabulky. Tato minimálně invazivní struktura zrychluje nastavení a usnadňuje aktualizace. Anveo EDI Connect podporuje téměř všechny datové formáty, které existují pro výměnu dat mezi obchodními partnery. To z něj činí univerzální nástroj pro jakékoli požadavky na EDI.

Anveo EDI Connect představuje inteligentní a cenově přijatelné řešení pro konkrétní počet EDI partnerů. Zvýší-li se vaše požadavky, je možné dokoupit licence a systém jednoduše rozšířit.

Klíčové funkce

  • Propojení elektronických dat mezi obchodními partnery
  • Odesílání a přijímání obchodní dokumentace
  • Pomáhá udržet kontrolu nad daty v Microsoft Dynamics 365
  • Obsahuje převodník pro zpracování jakýchkoli datových formátů
  • Vnitropodnikové zveřejňování jakýchkoli dokumentů
  • Nakonfigurujte si vlastní pracovní postup EDI

Různé segmenty využití