NETRONIC

V oblasti Project Managementu je partnerem NAVERTICA společnost NETRONIC. Předmětem partnerství je rozšíření vizuálního plánování pro Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Německá společnost Netronic Software GmbH spojuje tradici a zkušenosti se zvídavostí a perspektivou. Od roku svého založení 1975 vyvíjí software pro vizualizaci časových a zdrojově orientovaných plánovacích dat. Vizuální plánování (prostřednictvím Ganttova diagramu) je hlavní kompetencí společnosti. Jejím DNA je vyvíjet program jako softwarové produkty, které se prodávají po celém světě. “Tradičními” produkty jsou nástroje pro softwarové vývojáře.

Partner NAVERTICA - netronics

„Společnosti s provozní flexibilitou jsou úspěšnější než ostatní.“

Mise společnosti NETRONIC je umožnit každé malé a středně velké organizaci dosáhnout provozní flexibility s vizuálním plánováním.

Výhody vizuálního plánování

  • Plně integrované do BC
  • Drag & Drop vizualizace
  • Plnohodnotný plánovací nástroj

Pro řešení vizuální plánování ve výrobě a projektech byly dle potřeb zákazníka vytvořeny 3 aplikace:


Proč je vizuální plánování skvělým doplňkem již výkonného ERP systému od Microsoft Dynamics 365 Business Central? Dozvíte se v elektronické knize pro projektanty a projektové manažery – Úvod do Vizuálního plánování pro Microsoft Dynamics 365 BC.

Návody a osvědčené postupy použití nástrojů a aplikací pro každého výrobního plánovače, projektového manažera či konzultanta, který chce vylepšit své uživatelské prostředí Microsoft Dynamics 365 Business Central naleznete v elektronické knize – Honba za efektivitou pomocí Vizuálního pokročilého plánovače.

Instruktážní videa, která detailněji přibližují funkce aplikace na simulačních situacích naleznete na YT na odkazech níže.