Start Up

Potřebujete flexibilitu, aby jste se mohli přizpůsobit aktuálním změnám a potřebám vaší společnosti?

Je Microsoft Dynamics 365 Business Central pro vás ?

Uvítáte více než jen základní finanční řízení, fakturaci a jednoduché vedení zásob? Máte zájem o správu a přehled k nákupu, prodeji, správě skladů, logistice, správě služeb, popřípadě výroby ? V tom případě je Microsoft Dynamics 365 Business Central pro vás vhodná volba.

Přínosy

  • není potřebné mít hardware, řešení je postaveno na cloudové platformě
  • rychlá a snadná implementace systému
  • možnost připojení z jakéhokoliv zařízení – z tabletu nebo mobilu formou aplikace
  • přívětivé uživatelské rozhraní
  • možnost propojení s dalšími aplikacemi Microsoft 365 – Outlook, Excel, Word
  • měsíční platby za správu a licence

Začněte rychle a snadno!

NAVERTICA a.s. je tady pro ty z vás, kteří chtějí začít hned, bez zdlouhavého projektování s externími konzultanty. Poskytujeme Microsoft Dynamics 365 Business Central, vše je udělané na základě předem připravených šablon. Implementace je velmi jednoduchá a zákazník si ji zvládne udělat sám. Naše společnost vám přednastaví 99% všech firemních potřeb. S pomocí průvodce, který obsahuje šablony a výuková videa si poté zbylé 1% nakonfigurujete sami. Pokud by jste narazili na překážky, můžete se obrátit na naše specialisty. Microsoft Dynamics 365 Business Central může být propojen s aplikacemi Microsoft 365 – Excel, Word i Outlookem a poskytuje snadnou tvorbu tiskových formulářů. Navíc není potřebné mít hardware, řešení je postaveno na cloudové platformě.

Převezměte kontrolu

U většiny případů je odborníkem na váš nový ERP systém externí pracovník. Takže pokaždé, když budete chtít cokoliv změnit, jste závislí fffffffffffffffffff na externí pomoci.

Pokud tedy převezmete odpovědnost za váš ERP systém sami na sebe, veškeré know-how zůstane ve vaší společnosti. Převezměte kontrolu nad vaším novým systémem, protože všechny dovednosti a znalosti již budete mít.

Něco z našich zkušeností

Stejně jako vy se rozhodovala i nově vzniklá společnost Aquashield Europe vlastnící licenci společnosti Philips pro prodej Philips water products. Ideálně slovy jednatele společnosti Jakuba Grosmana „Hledali jsme solidní a stabilní ERP systém, který je možné naimplementovat rychle. Měli jsme zkušenost s řešením SAP, ale chtěli jsme něco více uživatelsky přívětivého a vhodnějšího pro rostoucí společnost, která plně podporuje flexibilitu zaměstnanců, práci odkudkoliv a je schopna komunikovat ve více jazycích“

Primární podmínkou byl termín spuštění ERP do produktivního procesu nejpozději do poloviny listopadu 2019 spjatý s dovozem a naskladněním první dodávky vodních filtrů pro následný prodej distributorům do zemí EU i mimo ně. Na základě 30leté zkušenosti v oblasti implementací systémů ERP konzultanti Navertica v rámci workshopů se zákazníkem navrhli implementaci systému MS Dyn365 BC využívající cloudovou platformu MS Azure. Jako trusted advisor s odbornými zkušenostmi z oblasti řízení financí a ekonomiky, prodeje, skladů a logistiky jsme na základě našeho know-how jednotlivé procesy optimalizovali a celé řešení systémově a strategicky nastavili. Ideální nadnárodní komplexní systém MS Dyn365 BC propojující oblasti managementu a reportů, nákupu a logistiky, s plánem rozšíření systému o servisní aktivity a podporu řízení obchodních a prodejních aktivit. Společnost Aquashiels využívá každodenně výhody cloudového řešení umožňující připojení  prostřednictvím webového rozhraní z jakéhokoli zařízení – tabletu nebo mobilu formou aplikace. Dokonce i hlavní účetní společnosti ráda využívá různé druhy vzdáleného připojení a preferuje přizpůsobivý layout jednotlivých rozhraní, grafiku i ergonomii ovládání. Zákazník také pozitivně hodnotí intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní, které je kompatibilní s Office 365, s obrovským přínosem exportů do excelu, online v pronájmu – tzn. měsíční platby za správu i licence, ideální komplexní přepojení financí, logistiky a skladů, jsou podle slov zákazníka velkou výhodou oproti jeho předchozím zkušenostem se systémem SAP.

V projektu byla použita NVR agilní implementační metodologie a celý implementační projekt proběhl na běžné poměry velmi rychle – během jednoho měsíce. Hybridní cloud řešení postavené platformě MS Dyn365 BC bylo nasazeno do produktivního provozu za 51 dní (od podpisu smlouvy do GO LIVE). Řešení bylo postaveno na nejnovější verzi Microsoft Dynamics 365 Business Central 15 a připraveno pro migraci na online licence verze MS Dyn365 BC po jeho uvolnění v ČR. Inovativnost a vize se stala realitou a k 8.4.2020 jsme úspěšně systém ERP převedli na verzi Online a je již v aktivním provozu a jak uživatelé potvrzují – vše krásně funguje, jako doposud. Velkým přínosem implementace řešení je jeho replikovatelnost a propojitelnost podporující digitální transformaci firem.

ff

ff