Lidé a kariéra

Vítejte ve firmě NAVERTICA!


Kdo jsme, co děláme a jaké systémy vyvíjíme?

Kdo jsou naši zákazníci, se kterými naši zaměstnanci spolupracují?

Vše zjistíte v našem krátkém introdukčním videu.

Klikněte na libovolnou destinaci a vyberte si pracovní příležitost


Pokud v naší nabídce volných pozic níže nenajdete žádnou, která by vás zaujala a přesto máte pocit, že nám máte co nabídnout, neváhejte a kontaktujte nás také. Buď prostřednictvím formuláře níže nebo na přímou emailovou adresu job@navertica.com.

Jsme rodinná firma – co to v praxi znamená?

Máme k sobě blízko

Víte jaké to je, když máte bratra, sestru nebo nejlepšího kamaráda? Budete si krýt záda, ale taky se dokážete pěkně do krve pohádat, abyste se pak zase dali dohromady, protože je vám to líto nebo se vám prostě stýská. Rodina zkrátka drží pospolu a pomáhá si.

Věříme si – fakt!

Neřešíme, jestli jste si odskočili na oběd a přešvihli ho o pár minut. Potřebujete volno, změnit úvazek, pracovat z domu? Pokud to v rámci možností jde, dokážeme se přizpůsobit situacím, které vám život přinese.

Víš, kam patříš

Nepovažujeme až za tak podstatné, jakou funkci má člověk napsanou na vizitce nebo na dveřích kanceláře. Přesto má každý ve firmě svého přímého nadřízeného a stanovené předpisy, kterými se řídíme.

Na chodbě u nás můžete potkat studenty, rodiče s dětmi i důchodce. Nezáleží nám na věku. Jde nám především o to, v čem jste dobří. Tak jestli vás to láká, podívejte se na naše pozice a napište nám. Budeme se těšit 🙂

Informace mi nestačily – chci vědět víc!