Junior developer na platformě Microsoft

Hledáte netradiční pracovní příležitost v mladém týmu vyvíjejícím nové aplikace a řešení?
Jste studentem nebo čerstvým absolventem IT oboru a přemýšlíte, jak odstartovat svou kariéru?

U nás máte skvělou možnost podílet se na dlouhodobých a mezinárodních projektech, učit se od zkušených kolegů a stát se profíkem. V našem týmu budete mít také možnost rozvíjet se pod vedením Kamila Sáčka, vícenásobného držitele Microsoft MVP Award.

Pracovní náplň:

Náplní vaší práce bude zejména vyvíjení nových aplikací v týmu mladých programátorů, dále řešení programátorských úkolů (začátečnický level) ve spolupráci s konzultanty a mentorem, aktivní účast na vývoji modulů Microsoft Dynamics NAV/BC, odstraňování chyb, implementace funkčností dle specifikace a mnoho dalších.

Požadovaná kvalifikace a požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • AJ (alespoň číst technickou dokumentaci)
  • Základy objektového programování
  • Základní znalost databázových systémů
  • Základní znalost podnikových procesů
  • Znalost Microsoft Dynamics NAV a MS SQL výhodou
  • Iniciativní a dynamický přístup k řešeným úkolům
  • Kreativita, komunikativnost, samostatnost
  • Schopnost týmové práce
  • Ochota učit se novým věcem a podstupovat certifikace

Benefity:

  • Podpora home office
  • Technické vybavení i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost vycestování (pobočky v Bratislavě, Praze, Jihoafrické republice)
  • Možnost změny místa výkonu práce na jinou pobočku (například při změně trvalého pobytu)
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek na vstupy na sportoviště a relax centra s Multisport kartou
  • Vzdělávání, placené certifikace, rozvojové plány
  • Kurzy cizích jazyků v rámci pracovní doby + příspěvek zaměstnavatele
  • Příjemná firemní kultura, eventy a teambuildingy různého druhu

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže nebo na email job@navertica.com. Těšíme se na vás!