Případové studie

Podnikové systémy (ERP)  Výrobní společnosti  Obchodní společnosti  Polygrafie  Servisní společnosti  Zdravotnictví  Státní správa

TRUMF International s.r.o.

Výhradně českou společnost TRUMF International s.r.o. založili její majitelé v roce 1992. Svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. V současnosti se firma zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření a směsí koření pro profesionální využití v masném průmyslu, konzervárenství a gastronomii. Informační systém dodaný společností NAVERTICA představuje výborný příklad skutečně komplexního, propojeného řešení pro středně velkou společnost náročného potravinářského zaměření s četnými vazbami na zahraničí. Flexibilita a otevřenost systému umožňuje jeho neustálé doplňování a vylepšování přesně podle potřeb rozvíjející se firmy.

Teknia Uherský Brod, a.s.

Společnost Teknia Uherský Brod, a.s. je od roku 2008 součástí mezinárodní korporace Teknia Group s centrálou v Madridu. Teknia Uherský Brod je česká dynamická společnost, která vyvíjí, vyrábí a dodává plastové komponenty pro renomované tuzemské i zahraniční zákazníky z oblasti automobilového a elektrotechnického průmyslu. V současné době se řadí mezi absolutní špičku oboru v ČR. Výsledkem spolupráce se společností NAVERTICA je unikátní řešení Automotive na platformě Microsoft Dynamics NAV.

Konica Minolta

Japonská společnost Konica Minolta je výrobce a dodavatel tiskových a dokumentových řešení. Pro evropské země zvolila jednotný systém od dodavatele NAVERTICA Microsoft Dynamics NAV.

 

Rauschert, k.s.

Nadnárodní skupina Rauschert se může pyšnit už více než stoletou tradicí. Produkuje vysoce kvalitní technickou keramiku a výlisky z umělých hmot. Zaměstnává asi 1100 pracovníků. Česká dceřiná společnost Rauschert k.s. v Horním Slavkově patří obratem i počtem zaměstnanců mezi středně velké podniky. Ve spolupráci se společností NAVERTICA byl implementován ERP systém Mirosoft Dynamics NAV.

Městský úřad Šlapanice

Městský úřad Šlapanice je institucí města s rozšířenou působností. Pod jeho správu spadá i dalších třicet devět obcí v okolí Brna, celkem více než šedesát tisíc obyvatel. Z této skutečnosti vyplývá, že kvalita a rychlost zpracování zdejší rozsáhlé agendy jsou podmíněné vedle kompetentnosti lidí do značné míry i úrovní vybavenosti úřadu moderními informačními technologiemi. Vše s vazbou na ekonomiku bylo předevedeno do systému Microsoft Dynamic NAV. Veškerá administrativa týkající se porad, smluv atd., ale také ISO, je nově zpracovávána v Microsoft SharePoint.

Kartex, s.r.o.

Tiskárna Kartex majitele Josefa Havlíka působí v oboru polygrafie už od roku 1990. Sídlí ve vlastním objektu nedaleko Kladna. V roce 2000 došlo k rozšíření kapacity a byla přistavena další nová budova tiskárny. Zaměstnává 40 lidí. V roce 2010 se firma přetransformovala a nyní úspěšně funguje jako Kartex media packaging s.r.o. Od společnosti NAVERTICA využívá Microsoft Dynamics NAV s integrovaným oborovým řešením PrintVis. Tento projekt získal ocenění Technology Awards 2009 – Finalist.

Karton P+P, spol. s.r.o.

Společnost KARTON P+P vznikla v Brně roce 1996. Od počátku se zaměřila na výrobu kancelářských a školních potřeb a zároveň také na nákup a prodej tohoto sortimentu zboží. Z původních skromných začátků, kdy firma vystačila s několika málo zaměstnanci, se do dnešní doby rozšířila do podoby moderního podniku s více než stovkou pracovníků. Firma má zákazníky v 18 zemích a je jedničkou na trhu v České a Slovenské republice v oblasti školních potřeb a nabízíme kompletní sortiment pro školáky vždy dle aktuálních trendů. V současnosti převažuje v činnosti KARTONU P+P nákup a prodej. Ve vlastní výrobě tvoří pak rozhodující podíl konkrétní zakázky, menší část objemu se produkuje na sklad. Společnost NAVERTICA dodala řešení na pltaformě Microsoft Dynamics NAV rozšířené o doplňující funkcionality reagující na specifika firmy.

Nemocnice Ivančice, p.o.

Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace zajišťuje akutní lůžkovou péči v pěti odbornostech, následnou lůžkovou péči, ambulantní péči, služby komplementu a lékárenské služby. Její vedení se rozhodlo pro řešení NaverticaPoint na platformě Microsoft SharePoint. Hlavní požadavek byl náhrada stávajících platforem a systémů, vč. listinné dokumentace, žádankových systémů a řízení porad. Dalším klíčovým požadavkem bylo pokrytí zdravotnické problematiky v rámci implementace systémů managementu dle norem ISO9001 a ISO 27001.

Nemocnice Milosrdných bratří Letovice, p.o.

Nemocnice Milosrdných bratří Letovice na základě výběrového řízení zvolila společnost NAVERTICA jako dodavatele systému managementu kvality a bezpečnosti informací. Nemocnice je příspěvkovou organizací Jihomoravského kraje a věnuje se léčbě dlouhodobě nemocných. NAVERTICA a.s. nemocnici zároveň připravovala na získání certifikace.

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

Röchling Engineering Plastics, s.r.o. je dceřinou firmou velkého německého holdingu. Produkuje desky z plastických hmot různých velikostí a vlastností, které se používají v řadě aplikací jako polotovary. Surovinou pro veškerou výrobu jsou granuláty. Vedle desek se tu vyrábí také svařovací dráty pro jejich spojování. Informační systém vyvinutý společností NAVERTICA patří mezi typické příklady dynamického moderního komplexního řešení pro výrobní firmy střední velikosti. Pokrývá a optimálně propojuje všechny sféry provozu firmy i oblast jejích vnějších ekonomických a logistických vztahů. Zároveň systém umožňuje plynulé a hladké rozšiřování a zdokonalování.

Herlango, s.r.o.

Společnost Herlango je maloobchodní prodejce oční optiky s několika pobočkami v České republice. Od společnosti NAVERTICA využívá podnikový systém Microsoft Dynamics NAV.