Předprodejní konzultanti

Firmy jsou dnes více jak kdykoliv předtím zaneprázdněné řízením činností směřujících k získávání zakázek a zkvalitňování výroby či dodávek služeb. Nemají čas ani kapacitu pro vlastní odborný růst v oblasti informačních systémů.

Zákazníci se proto potřebují spolehnout na partnerství se seriózním dodavatelem, který rozumí jejich procesům, potřebám a požadavkům a srozumitelně komunikuje své návrhy řešení a jeho přínosy. A přesně takovým partnerem se pro vás s NAVERTICA snažíme být.

Obraťte se na naše zkušené předprodejní konzultanty. Mají roky zkušeností v oblasti podnikových informačních systémů, orientují se v aktuálních trendech softwarových řešení a disponují firemním know-how business procesů v oborech jako je výroba, strojírenství, servisní služby, polygrafie, plastikářský průmysl a další.

Přečtěte si o zkušenostech z praxe některých našich odborných konzultantů z obchodního týmu.


Tomáš Sáček

Key Account Manager

Tomáš má svou profesní kariéru spjatou se společností NAVERTICA, kde na pozici předprodejního konzultanta působí již přes 15 let. Silné zázemí společnosti je pro něj výchozím bodem pro jednání se zákazníky a partnery. Při komunikaci Tomáš preferuje otevřenost a dlouhodobou spolupráci založenou na osobním přístupu. Důvěru ze strany zákazníků má díky odborné praxi a znalostem business procesů, především z oblasti výroby a logistiky.


David Kučera

Account Manager

David na působení ve společnosti NAVERTICA oceňuje tým odborných konzultantů, které vnímá jako zkušené profesionály s vhledem do problematiky a s kreativním přístupem při návrhu řešení pro zákazníky. Na poli informačních systémů se David pohybuje již přes 17 let. Jako předprodejní konzultant se nezaměřuje na konkrétní obor, nejvíce zkušeností má ovšem v oblasti výroby, služeb a obchodu obecně. Při komunikaci se zákazníkem se snaží naslouchat jeho potřebám a „bolestem“ v oblasti business procesů.